Akú značku presnidáviek kupujete?

hori
12. dec 2010

Zaciname s ovockom a trocha sa v tom nevyznam... niektore sa mi zdaju kysle, v inych zasa zbytocne vela pridaneho cukru, dalsie su riedke, v hustejsich mi zasa dost vadi kukuricny skrob... kvalitne ovocie na vyrobu vlastnych doma nemame... tak mozno dam na skusenosti inych... 🙂

corinno
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maggie2
12. dec 2010

Alete, lebo sú lacnejšie ako Hipp, všetko sme kupovali v Rakúsku, lebo je to lacnejšie

kaja73
12. dec 2010

Hami aj hipp maju v takych malych plastovych kelimkoch 100 percente ovocie,bez pridaneho cukru a aj bez zahustovadiel-ryže,či kukurice,Je to balene po 4 kusoch,dostat napr. v DM ku.Konzistenciou je to tak akurat.Aj Alnatura ma čiste ovocie napr jablko.

maryanna
12. dec 2010

alnatura, ovko, hamánek......naj cena a naj kvalita bez pridaných somarín

andrea487
12. dec 2010

tak mi sme kupovali tie v tch teglikoch 100%ovocie,rozne príchute,hipp,aj hami,tie neobsahuju nic iné.. 🙂
kupovali sme i hipp klasické výživy v sklíckach ,hlavne mimo sezonny lebo ako jediné ked som chcela marhulovu,ci broskynovu,výživu tak neobsahovali 90%jablka..
ovko,hamánek,maju zbytocne vela cukru,a obsahuju niektoré aj zahustovadla,teda hlavne hamánek ten ani len mne nechutil 😖 teda je ovko aj jablkové bez cukru-ale predsa naco budem kupovat jablkovu výživu,ked si zdravsiu urobím doma!! 😀
teraz už je vacsia a výživu len zriedka,papáme,len cerstve ovocie.. 🙂 🙂

ivanka85
12. dec 2010

my kupujeme Sunarek alebo Hamanek ale nesladeny, aj taky predavaju..tie 100% v teglikoch su nam na nic, lebo je to len 100g, to by sme museli spapat aspon dva tegliky a za dva dni by bolo balenie prec a najlacnejsie to nie je🙂

traktor
12. dec 2010

nepozeram na znacku, beriem aka je cena a rôzne..teraz je velky vyber, stale su dake aukcie......je to super aj ked niekde ideme..inak matko miluje cerstve ovocie, takze nie je problem..

ivett1
13. dec 2010

ahoj...rôzne od hipp, ovko, hamánek, hami...u každého sme mali nejakú obľúbenú dobrôtku...samozrejme sme si to najskôr museli "vlastnoručne" ochutnať...teraz mi tá moja beťárka a beťárik kaše obchádzajú zďaleka a chrúmu len ovocie (presnejšie jablká...) 😅

ivka1603
13. dec 2010

ahoj....my kupujeme a papáme detské výživky od Hami a Hamánek.....ja som ich koštovala a sú výborné chuťovo a bez cukru...malý by spapal aj dve naraz, keby som mu dala 🙂

renab
13. dec 2010

Žiadnu, vďaka letným aktivitám v Nových Zámkoch. 😀 😀 😀 Okolo kvalitného ovocia ani nešli. Radšej si urobím doma. Ale to by sme nemohli jesť nič, však...... No čo som videla na brigádach na vlastné oči, na to sa nedá zabudnúť a od vtedy veľa výrobkov nejem. Dokonca ani jahodovú dreň a banániky v čokoláde. 😖

cikyta
13. dec 2010

Nepozerám na značku,ale na druhy...Už viem,ktore mi dcerka lúbi a ktore nie...(napr. jablčkove-sunarek,slivkove-hipp atd...)

denisa82
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bumbuska
14. apr 2011
janulka182
14. apr 2011

alnatura, babylove tie chutia uplne super. su huste a nie su kysle.

gumimaci
14. apr 2011

alnatura, babylove, hami, hamanek, sunarka , hipp, ovko-.. z kazdeho ma oblubeny druh.

kibuk
14. apr 2011

ahoj my tiež začiname s presnidavkami zatial sme mali od ovko broskynovu,marhulovu a chutia nam ale aj tak najradsej ma ked mu dam jablčko bud čiste našuchane alebo s mrkvičkou 🙂 a bananiky miluje 🙂

bershka
14. apr 2011

HIPP

tosomja
15. apr 2011

Kupujem ovko, ale pozerám a vyberám hustejšie, lebo niektoré sú fakt ako voda...a Hamánek len jahodovú, iné od Hamánku nechce, lebo sú také ako mastné...a sem tam Clever, zdajú sa mi dobré, nie sú kyslé ani moc presladené, my tiež radšej papáme čerstvé ovocie, aspoň viem, čo papá...

lussy666
15. apr 2011

cerstve ovocie a na cesty alebo tak...alnatura a babylove z dm

snehovavlocka
4. máj 2011

doma sme si kasicky robili z cerstveho ovocia a ryze(prip. piskot). ked sme cestovali,tak CBA detsku vyzivu s piskotami. ale kupovane sme mavali len obcas

p69majka
13. aug 2011

mám najradšej Ovko a tie kúpiš aj v Jednote pod ich značkou. sú chutné a husté. 🙂

pipka
13. aug 2011

Ovko a Hipp alebo Alnatura z DM...ale moje deti miluju najma cerstve ovocie nakrajane na kusky nastastie 😉 takze vyzivy len na cesty a vynimocne 😉

nibiru
13. aug 2011

nemusis zbytocne kupovat predzazene mi kupujeme clever su super niesu presladene a cenovo su vyhodne nedam na ne dopustit vyraba ich novofrukt vzdy treba pozret vyrobcu tak isto s jogurtmi su perfektne huste vyraba to tami naco budem davat 55centou za jogurt ked ten isty stoji 25centou?cba ma tiez dobre vyzivy a napriklad smotanovy jogurt cba je vlasne zvolensky jogurt.taktiez ak chcem niaku exoticku vyživku zbehnem do dm tam maju velmi pestry vyber a aj bio su sice drahsi ale treba aj niakú zmenu nech to ma pestre 🙂 samozrejme cerstve ovocie je na prvom mieste.