Aký čaj pre 22 dňové dieťa?

zuzkarobko
9. júl 2012

ahojte malicky ma 22 dni pije nutrilon a kolko cajiku moze vypit a aka znacka je najlepsia ja mu davam hipp pre dobry spanok aky este moze a kolko denne?

evulilik
9. júl 2012

@zuzkarobko ahoj moja je síce kojená ale vždy jej dávam čaju koľko chce .. ten jej nepoškodí práve naopak ...a v tomto teple .. buď rada že pije - ja dávam hipp feniklový 😉

excelent1
9. júl 2012

aj moja maličká papká nutrilon a čajík dávam hipp feniklovo -harmnčekovo -anízový.čím viac vypije v tomto teple tým som spokojnejšia..ja dávam aj vodičku..mám dve fľaštičky ,čajík a voda.

grettka
9. júl 2012

no, najlepsie ziaden caj, a uz vobec nie granulovany. Radsej cistu vodicku, ked uz tak.

katren
9. júl 2012

@zuzkarobko davaj cistu vodu, to je najlepsie....a kolko chces 😉

mummy01
9. júl 2012

@zuzkarobko moze pit kolko chce...ale preco nedavas vodicku?Nutrilon je plny cukru a este aj presladeny caj...od smädu je najlepsia voda 😉

katkarv
9. júl 2012

@zuzkarobko aj ja davam Hipp asi od prveho tyzdna a nic jej nie je.A vypije viac lebo uz je vacsia,asi okolo 200ml denne.

luciferkax
9. júl 2012

Tak malé bábo nepotrebuje čajík vôbec, ak si myslíš, že je horúco a málo ciká, tak max. čistú vodu, hodinku po jedle, hodinku pred jedlom. Načo čajík?? A už vôbec by som endávala granulovaný, je tam viac chémie ako normálnych vecí, cukor a podobné somariny. Zamyslela si sa nad tým, ako "prirodzene" tie granulky držia spolu??

cicimon
9. júl 2012

pre dobre priberanie dietata nie je nic lepsie ako kombinacia UM a granulovany caj 🙂) a ak je nutne davat okrem mlieka nieco ine, tak fakt len tu vodu

digysa
9. júl 2012

hmmm....ja som caj nedavala vobec a nic tym mojim detom tiez nebolo, ani im to neuskodilo...zaujimave 😒 😝

euka210
9. júl 2012

cistu prevarenu vodu to je najlepsie. Granulovane su prilis sladke, vobec takemu malemu by som nedavala.