Čo dávať na večeru 8 mesačnej dcérke?

jakojako
6. jan 2016

Podotikam v noci sa kojime. Na veceru mi zje kasicku do ktorej sa pridawa voda.. A cez noc mi je aj 8krat hore. Stale je hladna nezasiti ju ta kasicka v vodou. Co jej mam dawat na vecwru az ju to viacej zasity. Dakujem

julia92
6. jan 2016

Ona sa nebudi preto,lebo je hladna,kojene deti sa v noci jednoducho budia,lebo chcu mamu a prsnik. Zial,s tym asi nic nespravis. Prestane sa budit,az ked sa raz rozhodnes zrusit nocne kojenie.

evittam
6. jan 2016

@julia92 Prepáč, ale nemáš pravdu - každé dieťa je iné a každé sa budí pre niečo iné.....To, že si zvykne mať matku ako cumeľ je len zlozvyk....Mám dve deti-obe kojené do 10.mesiaca, spali od 5.mesiaca celú noc - bez toho aby ma potrebovali ako cumeľ...
@jakojako Záleží aj od toho čo jedáva cez deň -raňajky,desiata,obed,olovrant,večera....Na večeru jej môžeš dať aj normálnu kašu pre deti, ovsenú kašu s ovocím, zeleninovú polievku, chlebík s nejakou pomazánkou, je toho strašne veľa.....

michaelkanr
6. jan 2016

Pricin, pre ktore je hore, moze byt milion. Hlad? No neviem, ked vecer papa kasu. Mozu to byt zubky, zly sen, spravovanie dna v hlavicke, teplo/chlad atd. A dlezite je uvedomit si, ze je to uplne normalne v tomto veku, aj ked neprijemne a unavujuce. Ak chces dlhsie dojcit, tak od nocneho dojcenia by som neodstavovala. Spite spolu? Tym sa zo cele zjednodusi, nskojis v polospanku a spis dalej🙂 prebudzania nepocitaj, to cloveka este viac stresuje, skratka to ber ako nieco, co prirodzene patri k tomuto obdobiu zivota.

sorciera24
6. jan 2016

cha, bud sa budi na dojcenie zo zvyku, cize nie je hladna a pomoze az nocne odstavenie alebo sa jednoducho budi, lebo je taka ako moj mladsi syn, ma 14mes., uz 2 mesiace nedojcim a budi sa do polnoci kazdych 40minut a od polnoci kazdych 10minut....vas stav je uplne v pohode a bud rada, ze nemas, to, co ja.....a vecera nepomoze, ja som skusala snad vsetko, na veceru, bez vecera, s mliekom, bez, s kaou, neakou.....vsetko a je to stale tak.... to nebude o hlade....zmier sa s tym...

lucinkax20
6. jan 2016

Ja davam detsku krupicu...klasika s miekom,trocha riedsiu...cca 2 hodky pred spanim sa napapa a potom ked ide spinkat tak este nakojim. V noci vstava 2-3 x...tiez ma 8 mesiacov

juhseverzapad
6. jan 2016

Všetko.