Čučoriedky - ako ich podávať 9-mesačnej?

fifina75
20. máj 2021

Ahojte,
ako mám pripraviť 9 mesacnej dcére čerstvé čučoriedky na desiatu?
Stačí len popucit? Šupka nebude vadiť? Ďakujem za rady 😊

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fifina75
autor
20. máj 2021

@viestta ďakujem pekne tie šupky má zmiatli, či nebudú problém ale skúsim roztlačit

syslik81
20. máj 2021

hlavne sa potom nenalakj ked bude mat modre hovienka lol .. cucoriedky u deti farbia stolicu

tncka
20. máj 2021

@fifina75 a nedavaj vela na 1.x,vraj zapekaju,sice u nas som si nevsimla ze by ozaj,ale radsej opatrne

fifina75
autor
20. máj 2021

@syslik81 berie železo čiže ho má aj tak čierne ako uhlie 😀

fifina75
autor
20. máj 2021

@tncka ďakujem za dotaz, keď dávam niečo nové tak vždy radšej menej ak by náhodou nejaká alergia

natalala
20. máj 2021

@fifina75 mne 8,5 mesacna normalne jedla rukou cucoriedky z tanierika, nic som nepucila. Samozrejme som bola pri nej ale nestalo sa, ze by sa zacala dusit alebo nieco. Asi zalezi aj podla prikrmov, ci papa tvoja dcerka na hladko mixovane alebo kusky. Ja som malej ale uz ako 7 mesacnej davala v lete do ruky velky kus melonu z kt si ukusovala.

fifina75
autor
20. máj 2021

@natalala ona ešte nemá žiadne zuby, ale inak v pohode zje aj kúsky, len toto sú také väčšie guličky asi by som sa bála jej ich len tak dať.

trixi12
20. máj 2021

ja som mojej prekrajovala na polovicu, ale zasa mala som len tie veľké z obchodu

pralinka25
20. máj 2021

ja ich normalne pomixujem s inym ovocim.

cezpat
21. máj 2021

@fifina75 Môjmu som ich nakrájala na štvrtiny a jedol ich sám. Ak ešte nemá zúbky, popučí ich ďasienkami v pohode, hlavne ak už je aj kúsky. A ešte si aj precvičí pinzetový úchop 😉.

fiafia
21. máj 2021

@fifina75 moja ich mala rada s postrúhaným jablkom a piškóty. Čučoriedky som len na kúsky nakrájala do toho