Ako podávať čerstvé čučoriedky?

3. jún 2022

Baby ako pripravujete čerstvé čučoriedky ako ovocny prikrm? Surové mu to nechcem dat, bojím sa ze takú guľku prehltne a zadusi sa, mam ich cerstve len rozpucit? A čo so šupkou? Alebo nejak uvariť?

greta2017
3. jún 2022

Ja som to pucila so supkou alebo ked sa ti chce tak na 4 casti porez😊

lucka_ke
3. jún 2022

ja som čučoriedky nedávala, ale skúsila by som ich roztlačiť/rozmixovať s nejakým iným ovocím, prípadne ak už dávaš jogurt tak do jogurtu primiešať, alebo do nejakej kašičky

beata_k
3. jún 2022

Rozmixovala

guiseppinka
3. jún 2022

8 mesacny praskal cucoriedky jedna radost... A starsie boli kusok starsie, kedze su letne... Ale zase kamoska musela supat hrozno, lebo maly sa jej supkou dusil... Bud pri nom a pozoruj ho... Keby nieco, tak zasiahnes a budes riesit potom...

janickacrazy
3. jún 2022

hlavne ich nedávaj veľa naraz, aby nemal zápchu

pribinak
3. jún 2022

Aké veľké dieťa?

petamich
3. jún 2022

nasmu som zacala davat najskor rozmixovane v prikrme a asi od 8M je normalne v celku 🤷‍♀️ ale tak on je pekny papkac a velmi pekne je kusky uz dlho - cucoriedky a maliny ma najrdasej

viestta
3. jún 2022

@janickacrazy kanadské čučoriedky co sú teraz v obchodoch nezapchavaju ako naše lesné.

janickacrazy
3. jún 2022

@viestta aha, som nevedela

pondelok01
3. jún 2022

Ja som iba krajala na polovicu, aby to nebola gulicka v zle rozlozitelnej supke. Pekne popapala aj mala zabavku.

autor
3. jún 2022

Ma 7,5m

janka_266
3. jún 2022

Na začiatok môžete párkrát podučiť, potom stačí krájať na 1/2, môžete si pozrieť aj na instagrame blw profily, tam máte pekne uveden, ako ponúkať rôzne ovocie/zeleninu, aby to bolo bezpečne.

autor
3. jún 2022

@janka_266 máš prosím nejaké konkretne účty na Instagramd s takouto tematikou?

bashee
3. jún 2022

Normalne celu. Ale musi byt velka aby sa nou dieta nezadusilo, pripadne z nej odhryzavalo. Dodnes ponukam tak, ze popreberam tie najvacsie a tie mu dam. Vezme si do rucicky a sup do pusy.

janka_266
4. jún 2022

Blwkrokzakrokem a minispajz sledujem ja.

pupavocka101
4. jún 2022

zo zaciatku by som pomixovala a uvidis postupne, ze ako by to bolo dobre, tym, ze pomixujes nepokazis vobec nic 🙂