Existuje ešte banánové granko?

h2
16. jan 2014

Alebo niečo podobné s banánovou príchuťou, čo sa dáva do mlieka???

jankapiknova
16. jan 2014

v tescu ho maju vždy, bananove,jahodove,vanilkove 🙂

h2
autor
16. jan 2014

@zuzik307
@jankapiknova
Ďakujem za odpovede, veľmi ste ma potešili, ja som totiž pozerala stránku granka a tam ho už v ponuke výrobkov nemajú. 🙂

mammaroma
16. jan 2014

Áno, v Tescu ho mávajú, možno aj inde-volá sa Frapko

siskatan
16. jan 2014

ja kupujem banánové Frapko - v BILLE, Carrefoure...

m_ij_ka
16. jan 2014

áno v tescu a v nitrazdroji sa dá kúpiť,

h2
autor
16. jan 2014

@mammaroma
@siskatan
Ďakujem, dievčatá, ste zlaté, Frapko nepoznám, ale vyskúšame. 😉

siskatan
16. jan 2014

@h2 zvyknem kupovať aj také tie ochutené slamky, mávajú rôzne príchute... jahodovú, vanilkovú, banánovú, čokoládovú... vnútri slamky máš tie rozpustné granule a dáš len do mliečka, ako dieťa pije, tak sa mu to rozpúšťa 😉 určite tiež nájdeš...

h2
autor
16. jan 2014

@siskatan Tak o niečom takom som ešte ani len nepočula. 🙂 Tie možno vyskúšame neskôr. Zatiaľ potrebujem "odstaviť" syna od banánového Nutrilonu, keď skúšame dať obyčajné kravské mlieko, tak ho nechce a pýta si "to banánové mliečko". Má už skoro 2 a pol roka, tak Nutrilon už kupovať nechcem, už sa nám míňa posledná krabica, tak som si zo svojho detstva spomenula na banánové granko. Tak ešte raz vďaka. 🙂

siskatan
16. jan 2014

v pohode, moje deti to milujú, je to taká exotika... ked nezafunguje frapko skus slamku, mozno zaváži forma a nie obsah, drzim palce pri zmene 😉

mechanis
16. jan 2014

uz som ho nevidel dlho ale banan urcite neobsahuje,,,,,,,,,,,,,

h2
autor
16. jan 2014

@mechanis To je mi, žiaľ, jasné. 😒

mechanis
16. jan 2014

asi ako pistaciova DELI 😠 😠 😠 😠

katrinka8
16. jan 2014

@h2 - skus rozmixovat banan do mlieka a ochutit medom alebo javorovym sirupom ci niecim inym osldit... 😉

iwesska
16. jan 2014

Nie je jednoduchsie a chutnejsie rozmixovat v mlieku banan? 😅

maca_p
16. jan 2014

@h2 ved rozmixuj banan s mliekom, troska cukru a mas home made milky shake. 😉
kto by zral ten presladeny prach nadupany neviem cim?

h2
autor
17. jan 2014

@katrinka8
@iwesska
@maca_p
Ďakujem, dievčatá, jasné, že pijeme aj rozmixovaný banán v mlieku, ide len o to, že syn je zvyknutý ráno a večer piť mliečko ešte v posteli z fľašky a to sa s ozajstným banánom nedá. Odmietal mi obyčajné kravské mlieko, keď som chcela, aby nejaké mliečko vypil, najviac sa osvedčil banánový Nutrilon, ten mu chutí a vypije ho najviac. Napriek tomu, že mu ho "riedime" obyčajným mliekom, tak aspoň trošku tej banánovej chuti tam chce mať, tak preto som hľadala niečo, čoho tam trošíčku prisypem, postupne čím ďalej tým menej, hádam ho od toho odučím. 🙂

babatko37
17. jan 2014

@h2 Existuje banánové frapko, čo je v podstate granko. http://www.chemievjidle.cz/instantni-napoj/frap...

maca_p
17. jan 2014

@h2 a nestacilo by zväcsit dieru na dudli? to ma tak napada

tajka1986
22. jan 2014

Ano, Frapko bananove existuje 🙂🙂 moj muz na tom fici kazdy den 🙂🙂🙂

mechanis
23. jan 2014

@iwesska presne tak........

h2
autor
8. feb 2014

@siskatan Ešte raz ďakujem Tebe aj všetkým ostatným, banánové Frapko zafungovalo fantasticky, malý vypije bez problémov celú fľašku a niekedy si ešte pýta. 🙂 A to mu dávam len jednu lyžičku. Už míňame prvú krabicu, lebo mu z toho chodím tajne odjedať, strašne mi to chutí, len také, suché, bez mlieka. 😀

evelyn25
29. máj 2014

ahojte prosim vas neviete mi poradit od akeho veku je to frapko urcene?

barla5
29. máj 2014

@evelyn25 ahoj, my máme doma jahodové, ale na krabici nie je uvedený vek

lienkafoj
29. máj 2014

@h2 Frapkom mu pokazis zubky.... ☹ rozmixuj banan v mlieku a mas to

evelyn25
30. máj 2014

dakujem ale zial maly ma alergiu na mliecko a Nutrilon alergy care nechce vypluva mi ho, tak hladam nejaku moznost ako mu ho ochutit aby to papal

demo
30. máj 2014

@evelyn25 tieto veci zvyknu obsahovat mlieko, syrovatku a podobne ingrediencie. Pozri si zlozenie, na beton tam nieco z toho bude.

h2
autor
31. máj 2014

@lienkafoj Ahoj, ďakujem, s Frapkom sme už úspešne skoncovali. 🙂 Najprv sme mali banánové, potom sme skúsili jahodové, to mu chutilo tak, že už banánové nechcel. Pred pár týždňami som mu spravila ozajstné jahodové mliečko zo skutočných jahôd, bolo výborné. Malý ho vôbec nechcel, tak som sa naštvala, že keď nechce také skvelé prírodné jahodové mliečko, tak nedostane ani to umelé. Odvtedy bez problémov pije obyčajné, bez príchute. Zo začiatku si ešte občas zapýtal jahodové, ale povedala som mu: Veď Ty jahodové mliečko nemáš rád! A bol pokoj. 🙂

bibistec
31. máj 2014

@lienkafoj zuby pokazi aj bananom a obycajnym mliekom

bibistec
31. máj 2014

@evelyn25 pozor frapko obsahujem kravske mlieko