Hipp zeleninová zmes s hráškom

adele15
3. dec 2012

Kocky davali ste hipp zeleninovu zmes s hraskom 5 mesacnemu babu? Lebo vsade sa pise, ze hrasok az tak okolo 8. mesiaca, ale na tej flaske sa pise, ze vhodne od 4. mesiaca. Tak neviem, ci mu to mam dat...

kveta
3. dec 2012

@adele15 Nedavala som.

tinka9000
3. dec 2012

ahoj,
nedávala som hipku, ale v 6-tom mesiaci normálny hrášok som jej pridala do zeleniny, úplne v pohode, teraz máme takmer 7 mesiacov a ideme papať aj strukoviny, na odporúčanie lekára. Takže sa neboj a skús, maximálne si trošku poprdká🙂

piacere
3. dec 2012

Ak si pozrieš tabuľky zavádzanie jednotlivých druhov zeleniny/ovocia atď. a rôzne výživy v obchodoch, tak zistíš, že je to "nebe a dudy".... Od 4. mesiaca ponúkajú mäso v paradajkovej omáčke, zeleninu, s ktorou sa isto nezačína, alebo jahody a pod. lahôdky nevhodné pre dieťa, ktoré začína spoznávať tuhú stravu.
Je to len na tvojom uvážení, či sa budeš riadiť odporúčaniami, výrobcami výživ alebo to skĺbiš a poriešiš sedliackym rozumom 🙂

uhnakova
3. dec 2012

Ja som malemu dala presne tuto vyzivu pred cca tyzdnom. Potom som sledovala, ze ci nieco bude, ale vsetko bolo v poriadku, nebolelo ho brusko. Je to na tebe, ako sa rozhodnes. Ja som dufala, ze je tam snad toho hrasku pomenej 🙂

seginiatko
3. dec 2012

Ja som hrasok zacala davat az okolo 9-10 mesiaca, radsej...

ildici12
3. dec 2012

no ja som davala az pred 2 tyzdnami raz a nikdy viac ale som sa cudovala ze ako mozu 5mesacnemu babu odporucat prikrm v ktorom je oybcajne kravske mlieko...