Je elektrický sterilizátor lepší ako ten do mikrovlnky?

christie
25. jún 2010

ahojte, rozmýšľam o kúpe sterilizátora flašiek a neviem sa rozhodnúť, ktorý je lepší. Elektrický je samozrejme drahší, ale či je naozaj o toľko lepší. Máte skúsenosti? Dik

cikyta
25. jún 2010

@christie Môj názor je taký,že uplne najlepšie bude klasicky prevárať vo vriacej vode a za ušetrené peniaze el.sterilizátora kup drobčekom niečo pekné 😉

latvia
25. jún 2010

ja som za prevaranie vo vode, ale nie casto.flasky sa nepotrebuju zakazdym vyvarit, staci ju poriadne umyt 😉

cmulinko
25. jún 2010

Ja osobne mam elektricky a som s nim spokojna nakolko som ho planovala vyuzit casto-denne a pre viac deti.Zatial posluzil uz pre dvoch a stale funguje bez problemov.Kupila som ho v mega akcii za polovicnu cenu,takze ma nebrzdila cena.

ani3012
25. jún 2010

Záleží od toho,či budeš kojiť alebo nie.
Ak budeš kojiť,tak sa ti sterilizátor neoplatí kupovať.
Ak nie,tak ti sterilizátor vrelo odporúčam,s elektrickým mám skúsenosti.
Ja ,keď som zistila,že nebudem môcť kojiť,tak som si sterilizátor kúpila .Nebolo to až tak strašné (40 eur) ,mohla som tam sterilizovať fľaše,cumlíky,hračky-proste všetko čo sa mi tam vošlo a mohlo ísť na sterilizáciu.
Bola som veľmi spokojná (15 minút a bolo)
Sterilizátor je už asi 3 mesiace predaný a teraz len sem tam vriacou vodou oblejem hlavne cumlíky.

exupery
25. jún 2010

My mane avent do mikrovlnky,a kedze nekojim-neviem si ho vynachvalit,umyjes,nahadzes,treskne do mikrovlnky a mas pokoj...ak budes kojit,je asi zbytocny...

tigra440
20. apr 2011

ahojte ........vie mi niektora poradit akosa pouziva elektricky sterilizator babies ........podla navodu to nejako neviem ......presnejsie niesom si ista kde sa nalieva voda ci aj na ten ohrevny panel(strieborny) alebo len okolo neho ...lebo ked som ho zapla prvy krat tak sa mi o minutu vypol .....a mal by sterilizovat 10 minut ....tak som z toho tatar .......vopred dakujem