Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Fľašky Mam verzus Avent

ejmi25
26. feb 2013

mile mamicky,rozmyslam,ktore flasky su lepsie pre babo..chcem si kupit aj sterilizator,len sa neviem rozhodnut..tiez som citala,ze flaska mam m samosterilizacnu funkciu..vyuziva niektora tieto flasky?

lindarty
26. feb 2013

ahoj, my pouzivame avent. obcas sa mi stalo, ze flasa pretekala, ale maly bol zvyknuty na ten cumel a iny uz potom nechcel.

taniellita
26. feb 2013

@ejmi25 Ja mam flasky MAM . som velmi spokojna.

ejmi25
autor
26. feb 2013

taniellita a mas tie co sa zospodu odsrobuvavaju?lebo niekto vravi,ze zvyknu pretiect?

kacka1977
26. feb 2013

@ejmi25 ahoj, ja mam aj Mam aj Avent. Prevazne jsem pouzivala na mlicko MAM, ty co se daji dole odsroubovat, protoze jsou zaroven antikolikove a moje mala trpela na koliky, takze jsme zkouseli ze zacatku vsecko.Daji se sterilizovat v mikrovlnce coz jsem aj vyuzivala, ked ze nemam sterilizator, ale je pravda, ze nekdy ze spodu proupusti, ale to hlavne vtedy kdyz do nich nalijes vodu a nechas stat. Pokud udelas mlicko a das hned pit tak je to v poradku.
Ale i ta flaska Avent je fajn, moje dcera v tom nedela rozdil, akorat ty Avent se nedaji takto sterilizovat a nejsou s tim antikolikovim systemem.

graceful9
26. feb 2013

@ejmi25 ahoj ja používam MAM od narodenia a som spokojná ;) netreba ti ani sterilizator.jednoducho v mikrovlnke vysterilizuješ. a vďaka dvojitému dnu sú antikolikové ;)

nikolet_89
26. feb 2013

mam 🙂

barbora59
26. feb 2013

Mam aj Avent... ale radsej Mam , no tie bez odsrobovacieho dna.. Par krat sa mi stalo ze mlieko pretieklo

yoomi
30. nov 2013

@ejmi25 Ahoj, my sme doma vyskusali postupne vsekty flasky sveta. S vacsinou sme boli nespokojni, nejaku dobu sme pouzivali AVENT ale iba pokial sme neobjavili YOOMI - ta je naj emoticon. Je trochu ina. Ma sirsie hrdlo, takze sa s nou dobre manipuluje. Cumel je s mekceneho silikonu v tvare bradavky a pri kojeni je teple, takze je to pre dieta prijemne. Navyse tvarom a obtiaznostou pripomina prirodzene dojcenie. No najvacsiou vyhodou je, ze YOOMI system ma ohrievac, ktory dokaze ohriat mliecko za 60 sekund. Vdaka tejto flaske sa nas zivot velmi zjednodusil. A vdaka tomu, ze ten ohrievac funguje bez bateriek, je to nejlepsia volba na cesty. Teraz YOOMI system je najocenovanejsi produkt v Anglicku, ale od tohto roka je uz aj u nas.
Po skusenostiach so vsetkymi flaskami sa pri vybere treba vzdy pozerat na viac veci, ako len na flasku samotnu. Urcite ju budete pouzivat aj mimo domu (raz zacas), co vsetko k tomu budete potrebovat a podobne.

marianna2468
30. nov 2013

Jednoznacne Mam,idealny pomer kvality a ceny🙂