Je možné, že 10 týždňové bábo nepotrebuje papať?

da_n_ka
1. jún 2014

Maminy, je mozne ze skoro 10 tyzdnove babatko nepotrebuje papat??? Je na umelom a mojom mlieku ale vo flaske, kedze sa nechcel prisavat aj s pomocou laktacnej poradkyne...No narodil sa 4330 g, zo zaciatku papaval aj 150ml mojho mliecka a teraz to vobec nevyzaduje. Papa 4 maximalne 5 krat denne po cca 90-120 ml ale zda sa mi to malo, a este aj pri tom sa jeduje. vecer papa okolo siestej siedmej, potom spi do nejakej pol siestej a ked sa zobudi, po tolkych hodinach spapa len velmi malicko... S prvym som takyto problem vobec nemala, len len jedol a jedol. Dakujem za kazdu radu, alebo skusenosti

traktor
1. jún 2014

..pokial ma precikane plienky,pokial prospieva a pribera na vahe, neriesila by som to, staci mu to co spapa,ak by bol hladny dal by ti to jasne najavo 😉

luckadominika
1. jún 2014

každé dieťa je iné......pokiaľ nemá nejaké problémy.....a je všetko ok..... tak nepotrebuje viac.... možno je to iba také obdobie a potom sa rozpapá znova 🙂( skús mu dať čajík.... teraz ked boli tie horúčavy....kamaratkina 4mesacná tri dni bola iba na čaji.... mliečko mala iba večer na noc.... cez deň ho odmietala)

cuculik1
1. jún 2014

no nam syn zacal strajkovat v 11 tt a teraz ma pol rokja a mlieko uplne odmieta. pije len v spanku. tak o nepiti mliecka viem svoje. my sme dokonca skoncili aj dehydratovany v nemocnici. to ze ti pije 90 a viac je super. nam v bdelom stave nevypije nic. obcas teraz, ked je na sirupe na podpore chuti do jedla tak vecer vypije flasku, ale trva to aj hodinu... takze nam neostava nic ine, len ho krmit v spanku... tiez sme skusali mu dat po 12 hodinach co nic nepil a detto. tak sa raduj aj z toho mala...

ssuekk
1. jún 2014

MY SME BOLI NA TOM PODOBNE,MY SME.BOLI NUTENI OD 3 MESIACA PRIKRMOVAT,TO NAM CHUTILO,MLIEKO ANI DOTERAZ NEPIJEME,MAX 30 ML 🙂

iv7ka
30. okt 2021

@cuculik1zdravim, je to síce staršia diskusie, ale máme podobný problém. Vnučka bude mať 3 mesiace. Od narodenia sa mala problém prisat a tak z kojenia nic nebolo. Aj fľaša bol problém, pila pomaly a dlho. Teraz je uz taký extrém, že odmieta fľašu úplne. Dcéra ju maximálne v spánku po trocha nakŕmi. Trva to skoro hodinu a potom ešte grgnutie. Niekedy aj vyvracia a začíname odznova. Ako ste to zvládali ? Dakujem