Kaše na noc pre 15-mesačné dieťa

daniela87sk
3. apr 2019

Robievam dcerke (15m) na večer kaše, väčšinou len krupicovu z DM, nedvano som jej skúšala dať kašu na dobrú noc od Nestlé a prišlo mi to strašne sladké, tiež od Hami 7zrnna kaša a strašne sladká, aké kaše dávate vy? (Myslím tie čo kupujete, nie doma robené)

pribinak
3. apr 2019

@daniela87sk jasne, ze su sladké, aby to detom chutilo a jedli ich a mamky kupovali a biznis fungoval
V DM-ke som kupovala kase, obilninove, prídeš mlieko a popucis ovocie. Neviem aka je ponuka, ale mali pšeničná, psenovu, ...

beky1813
3. apr 2019

Ja kupujem Nominal kase

daniela87sk
autor
3. apr 2019

@beky1813 a tie nie su sladke?

beky1813
3. apr 2019
kristina2412
3. apr 2019

@daniela87sk odporúčam Holle kaše,napr. ovsenu,ryzovu,majú veľa druhov.

daniela87sk
autor
3. apr 2019

@beky1813 a maju ich normálne v tescu? Alebo kaufland bila

beky1813
3. apr 2019

@daniela87sk nepozerala som, ale asi ano

ciernysokol
3. apr 2019

Nominal maju tesco,lidl,coop jednota,mozno aj kaufland.kupujem aj ine,v coope.je to jednoduche,pozries zlozenie a co si pre dieta neprajes,nekupis.

lubik87
3. apr 2019

Ja si robím instantné kaše doma ..jednoducho rozmixujem na múku viaczrnne vločky , nesladené piškóty , nesladené keksy , robota na 15 minút za 4€ množstvo na celý mesiac .... nemiešam to spolu každé má svoju misku ,tmavú a vzduchotesnu...jedine čo sem tam kúpim je ryzova nesladena...ešte pridávam kokosovú múčku , namlete semienka atď...

bobula46
3. apr 2019

@lubik87 prosím ťa najskôr rozmixuješ tie vločky a potom zaleješ?

bobula46
3. apr 2019

@daniela87sk ja kupujem v DM Bio kaše. Najviac chutí malému prosná kaša. Z tých ochutených mi vracia ale neochutené nechce takže mu do toho strúham jablcko prípadne popučím banán.

lubik87
3. apr 2019

@bobula46 jasné úplne na prach a ja jej to pridávam napr aj do mlieka nech je trošku hustejšie a keď robím len kašu z ovsených tak zalievanie.troskou buď vriaca voda alebo vriace mlieko a podľa.hustoty dávam buď jogurt , výživu , čerstvé ovocie ....alebo primiešame trošku aj z piškótové a tak🙂

bobula46
3. apr 2019

@lubik87 môj syn má 10m a papá len nemliečne kaše, takže toto by som určite skúsila. Máva to na večeru. Ďakujem za nápad 🙂

daddat
3. apr 2019

My kupujeme od ravity v jednote instantné kaše ryžovú, pšenovú, pohánkovú... Sú úplne bez cukru a dochutíme banánom, škoricou alebo čo chutí 😉

ciernysokol
3. apr 2019

Moj maly je vyrazne konzervativny a uz dva roky,kazde rano,s presnostou na jeden den.jedava miesanu kasu ( ryza,proso,pohanka,kukurica) zaliatu horucou a doliatu studenou vodou s medom alebo hnedym cukrom,grankom a maslom.ina variacia prenho neexistuje.

alenus454
25. apr 2019
Používateľ alenus454 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od alenus454.

Baby preferujete nemliecne ci mliecne kase? Alebo to neriesite? Dakujem.

perlicka666
29. apr 2019
Používateľ perlicka666 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od perlicka666.

U nás je to tak nejak jedno, ale najlepšie sa teraz osvedčili kaše na dobrú noc sunar. sk/kasicky-na-dobru-noc/ tak nejak lepšie mu chutia a fakt dobre spí 🙂 konečne

alenus454
30. apr 2019
Používateľ alenus454 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od alenus454.

Dakujem, s tymito vobec nemam este skusenost ale znie to dobre 🙂 urcite aj my vyskusame