Kedy varíte príkrmy?

pimpulienka
16. okt 2011

Ak rano, tak navarene papo pre drobčeka nechate v hrnci a potom ešte k obedu prihrievate? Alebo ako? Doteraz som to totiž robila vždy dosť zdlhavo. Navarila som v sklenmom pohariku v studenej vode schladila a dala do chladničky, potom vybrala a ohriala.. To som niekde neviem už kde čitala, ze sa tak ma robiť, ale už ma to takto moc nebavi..Vďakaaa 🙂

lucia.kl
16. okt 2011

ja varím ráno a nechávam to v hrnci do obeda a potom zohrejem.. inak by to nevychádzalo..čas mám len medzi ôsmou a deviatou... 🙂

aduskatt
16. okt 2011

ja som varila pred podavanim, pokial som varila zvlast pre maleho, tak to boli rychlovky.....max 20 minut trvala priprava, to vydrzal tu chvilku. Ale nebol problem, ak som navarila viac, dat do chladnicky a pred jedenim zohriat

andrejka1974
16. okt 2011

ked bola malicka mala navarila som vzdy vacsie mnozstvo v ten den jednu varku zjedla a potom som si to dala zamrazit a vzdy pred obedom rozmrazila

nattalia
16. okt 2011

Ja mam vacsinou predpripravene (lebo pravidelne dostavam vacsie mnozstva zeleniny, tak aby sa neskazila), mam ju nakrajanu, obvarenu a zamrazenu a uvarene masko v kockach na lad. Takze to je potom rychlovka, vyberiem, dam do vody trochu povarit, rozmixujem, necham vychladnut v hrnci a je to. Vacsinou to robim okolo tej desiatej, ked deti spia, do obeda to potom vychladne, alebo kratko pred obedom, potom chladim v studenej vode.

mata1001
16. okt 2011

ahoj ja vzdy varievam doobeda a vacsinou to vychladne.pred jedenim vzdy zohrejem...nikdy som na to ani nepomyslela ze by sa to tak nemalo...a varim vzdy na dva dni...nic sa nestane ked maly je to iste dva dni po sebe... 🙂

usiko
16. okt 2011

navarim rano a pokial to nie je maso,tak to necham na sporaku,ak je to maso, dam po vychladeni do chladnicky. potom prihrejem pred obedom

ducci
7. nov 2011

navarim tak okolo 9-10, ked mala spi a necham na sporaku a akurat do toho obeda je to take vlazne (ked je to chladne prihrejem) ze mozme papat.. ale niekedy varim, aj ked je mala hore - vtedy spolu supeme 🙂 zeleninku, ju to celkom bavi...

katka3012
8. nov 2011

Ja tiez varim okolo tej 9-10 hod,vtedy mala buva,necham na sporaku a potom papa 😉