Koľko krát v týždni dávate bábätku papať mäso?

terkaa
10. dec 2008

raz v tyzdni davam zltko, ostatne dni striedam kuracie, hovadzie. davate pauzu od maska?

fifinna
11. dec 2008

elen, ja som ti vcera napisala , ze od pol roka zltko, ale najskôr sa zacina zeleninou, mäskom az potom zltko, takze to vyde neskôr ako na pol rok. Nemôzem sa nejak docitat v knizke ako je to presne, je tam len pisane , ze nepodavat cele vajce dietatu do ôsmich mesiacov, comu sa sama cudujem, cele vajce sa ma az od roka.

mywiel
11. dec 2008

Pindula podobny nazor mam aj ja maso sa velmi dlho travi a na to ze som vegetarian je to predsalen pokrok pre mna. Dam je maso ale az od ukonceneho 1 roku. 😀

mywiel
11. dec 2008

fifinna bielko je alergen to preto az od 1 roku. 😉

amarelka
11. dec 2008

ahojte, my papáme tiež zhruba 6x masko a 1x žltko, a množstvo toho maska, je asi 1 čajová lyžička, čo podla mna zasa, nemože tolko hniť v črievkach, ked kaká každý den... 😎

luciaakubko
11. dec 2008

dakujem, fifi 🙂

erikaaaa
11. dec 2008

dik jaja, ena 🙂 skusim cely ved to je fakt, ze to j tak nezje asi cele 🙂 🙂

terkaa
autor
11. dec 2008

ake masko davate?rozmyslam, ci nedam malemu masko z kurciatka stehienko 😒 , stale mu do teraz davam bud hovadzie, alebo prsia kuracie.

kfox
18. feb 2011

prosim vas vie mi niekto poradit, ake mnozstvo maska je vhodne dat 8 mes babatku? My totiz zieme na obed lyzicu a pol (polievkovu) masa + zemiacik a zeleninka. Prosim vas a nestalo sa vam, ze po zltku vam dietatko vracalo? ja som druhy krat dala malemu uvarene zltko natvrdo so zeleninkou a ryzovou kasou a vracali sme cely den.