Koľko príkrmu plne nahradí dávku mlieka u 5 mesačného bábätka?

cuculik1
21. apr 2014

Pytam sa to z dovodu, ze syncek uz od 11 tt uplne odmieta mliecko ci moje , alebo umele. krmime ho len v spanku , ale posledne dni uz aj to zacina byt problem a zo spanku sa budi, respektive flasu vypluva... prikrmujem uz mesiac. doobedu ovocie a poobede zeleninka. spapa tu malu vyzivku cca 120 ml. mliecko sa mi az do nedavna do neho podarilo dostat rano, na obed, obcas pri poobednajsom spanku a vecer. Ale okrem vecera, kedy vypije 170 ml ( hoci mu to trva aj hodinu obcas) cez den vypije na davku max okolo 100 ml. Prave z uvedeneho dovodu sme uz zacali prikrmovat. Teraz posledne dni, sa mi ho uz po rannom prebudeni nepodari uspat tak, aby flasku vypil, tak davam ryzovu kasu. Tu papa, ale je tazke odhadnut, kolko jej v skutocnosti zje, kvoli tomu, ze vela mu este steka pomimo 🙂 . doobedu uz do neho ziadne mlieko nedostanem, tak preto ten ovocny prikrm... neviem vsak, ci v prikrme dostava dostatok tekutin. Kolko ml prikrmu teda nahradi plne davku u 5 mesacneho dietata? PS: Ine tekutiny do neho taktiez nedostanem....

gabusiki
21. apr 2014

@veriiii Veru nič iné nám neostáva...treba si asi hovoriť v čom zase s čím sú tí naši ,,v pohode" oproti iným a ja nemusím riešiť... takžže každý má čosi.... 😅