Ktorá kaša chutí vašim 6-mesačným drobcom najviac?

16. jan 2023

Ahojte ,maličká má 6 mesiacov. Máme zavedený zeleninu, lepok,mäso, žĺtko. A rada by som pridala už aj kašu. Môžem jej kúpiť Mliečnu ,napr od Hami? Kúpila som nemliecnu ryžovu, no tá jej vôbec nechutí. Ktorá Mliečna kaša chutí vašim drobcom? A môžem kúpiť aj inú značku ,než ako pije mlieko? Pije Sunar, môžem kúpiť Mliečnu kašu od Hami?

babovka2321
17. jan 2023

Mojmu najviac chutila 3zrnna babylove, ale teda on kupovane mliecne sladke nikdy nejedol a ak sme taku nahodou kupili, tak ju nechcel, kase som mu zvycajne zarabala do UM.

cyberk
17. jan 2023

Babylove z dm cucoriedkova mliecna topka 😇 nasa nemala a stale nema rada sunar a pritom sunar UM pije 🙂 mozes kupit akukolvek.. 🙂

heln
17. jan 2023

asi je to velmi individualne, moj jedol iba ryzovu, ziadnu inu nikdy nejedol.

54tinka54
17. jan 2023

Nemliečnu sme používali z dm trojzrnnú a mliečnu čučoriedkovú tiež z dm, tú papá doteraz 😀

rebecca8
17. jan 2023

@54tinka54 a môžem dať babylove mliečnu aj keď pije Sunar?

54tinka54
17. jan 2023

@rebecca8 áno, nemusíš ísť striktne podľa značky UM

nafka0483
17. jan 2023

Instantne kase som nerobila, nepovazovala som ich za dobru alternativu. Skusils som urobit ruzovu a spaldovu, nechutila. Klasicka detska krupica vo vode a potom pridat umele mlieko (to ktore pila) - to bola topka. Takze u nas len krupicova.

bluemoon24
17. jan 2023

Lepsi je koupit cistou kasi - ryzovou, celozrnou, kukuricnou a pridat do ni ovoce, oriskove maslo, atd. Ty predpripravene jsou plne cukru.

kikulienka94
29. jan 2023

však kúp kašu nemliečnu a zarob ju v mlieku. Ja zarabam všetky kaše v normálnom kravskom mlieku. Ja som dávala do kaše vždy aj nejaké ovocie, lebo to inak nemalo úspech :D neskôr som dávala ovocie, orechové maslo, škoricu