Mliečko s kašou Nestle

lenicka777
15. apr 2021

Ale máte skúsenosti s týmito mliekami? Chutilo vašim detičkam?

petus998
15. apr 2021

@lenicka777 aoj to musis dat vyskusat ja napr. Som skusala vseliake ale mojim detom to skratka nechutilo ale poznam mamicky co to davali a nemali problem

pribinak
15. apr 2021

@lenicka777 takýto polotovar je podľa mna nevhodný pre deti. Koľko to má záruku? Pol roka?
Pekná krabička nič viac

lenicka777
autor
15. apr 2021

@pribinak záruku to ma do 2022

pribinak
15. apr 2021

@lenicka777 veď toto, koľko to má reálne vitamínov a výživy či minerálov keď to má takú trvanlivosť

lenicka777
autor
15. apr 2021

@pribinak a pýtal sa niekto na zloženie?

evaachesa
15. apr 2021

Pozri si zloženie..toto by som ani sebe nekúpila, nie to ešte dieťaťu 😳

pribinak
15. apr 2021

@lenicka777 pýtala si sa na skúsenosti, takze moja skúsenosť: pozrela som na zloženie, trvanlivosť, prevrátila som očami a vrátila spat so regálu

evaachesa
15. apr 2021

@pribinak asi tak..ale dieťaťu to bude isto chutiť, veď je tam cukor, Maltodextrín a kakovy prášok ... Nechápem že toto vyrábajú pre deti a ľudia to v dobrej viere kupujú bez toho aby si prečítali zloženie😒 takto sme dostali do daru nejakú Nestlé kašu pred spaním či niečo také...putovala rovno mimo našej domácnosti 🙄

pribinak
15. apr 2021

@evaachesa má to pekný obal, to mnohym rodičom stačí. A áno, kopec cukru, len dobre schovaný pod iným názvom

My keď sme niečo dostali pre syna a nechcel to papať, muž to dal psovi. Čo ti poviem, ani ten to zrat nechcel 🤣🤣

evaachesa
15. apr 2021

@pribinak no tak to musela byť riadna mlska keď ani pes nechcel 😅 tiež sme k tej kaši dostali keksíky s bazalkou a paradajkou tuším od Hami, no kým by bol syn pripravený niečo také zjesť, bolo by už po záruke a tak som si to otvorila že to zjem...väčší grc som snáď nejedla 😳 bolo v tom cítiť divnú pachuť oleja 😵 rovno to šlo do koša, ani mužovi nechutilo ...potom som pozrela zloženie a tam plno bielej múky a palmový olej 🤔

lenicka777
autor
16. apr 2021

@evaachesa chcela by som vedieť či pozeráte zloženie na každom produkte ktorý kúpite v potravinách ked ste také múdre tak potom asi polovicu potravín nejete ani vy ked uz riešime to zloženie 🤷‍♀️

pribinak
16. apr 2021

@lenicka777 pozerám, musím, som alergická

Pozri veď keď chceš tak ti kúp, ale myslím že nájdeš omnoho kvalitnejšie potraviny pre tvoje bábätko
A nemusíš sa hneď hnevať a brat to vztahovacne, v dobrom ti to píšeme, že je to tak ako je

lenicka777
autor
16. apr 2021

@pribinak no ale my nie sme alergický nevravím ze je to práve najzdravšie pre moje bábätko ale chcela som len vedieť ako na to reagovali iné deti vy sj predsa tiez raz za čas dáte nejakú maškrtu ci?

pribinak
16. apr 2021

@lenicka777 jasne že dám maškrtu, ale nejakú normálnu, nie toto

lenicka777
autor
16. apr 2021

@pribinak no mi nevravte ze jete iba samé zdravé veci

lenicka777
autor
16. apr 2021

@pribinak jasne ze to nedávam stále dieťaťu skúsila som to včera prvý krát a určite mu to nebudem dávať každý deň preboha ved zas mam trochu rozumu co take male dieťa moze a co nie

evaachesa
16. apr 2021

@lenicka777 pozerám že máš 6 mesačné dieťa a tak malé dieťa nemá čo dostávať maškrty ani len náhodou...keď už bude papať tak najlepšou maškrtou bude ovocie...a predstav si že všetko čo kupujem si prečítam, hlavne teda pre dieťa určite...neskôr mu môžeš variť zdravé kaše z ovsu, pšena, ciroku atď...keďže sa pýtaš, tak ti v dobrej viere radíme ...ja som sa tiež veľa krát pýtala a som nesmierne vďačná za každú radu, niekedy je proste ťažšie vysomariť sa v spleti všetkých informácií na nete...odporúčam ti ale tieto webináre: Prvé príkrmy, prvý rok a Čítanie etikiet. Sú platené, no dozvieš sa strašne veľa cenných info ak máš záujem. http://cojediazdravedeti.sk/events pekný dník ;)

pribinak
16. apr 2021

@lenicka777 snažím sa iba zdravé. Velka časť mojich príbuzných sú zdravotaci, na gastro či diabetologiu chodia čoraz mladší ľudia

Nehovorím že si nekúpime čokoládu alebo nejaké keksiky alebo inú maskrtky, ale toto by som fakt bábätku nekúpila