Mliečna kaša na večer

mameha7
17. okt 2022

Ahojte. Mojej pol ročnej dcérke chcem začať dávať na večeru mliečnu kašu, nech sa viac zasýti. Už papá na raňajky ovocnú výživu a na obed má zeleninovo - mäsový príkrm. Popri tom ju ešte kojím, tak sa chcem opýtať, či je možné večernú kašu pripraviť aj zo svojho materského mlieka?

mimi3008
17. okt 2022

@mameha7 mliecna kasa (uz ma v sebe mlieko) sa ale pripravuje s vodou. Z mlieka, ci uz UM alebo materskeho sa pripravuje nemliecna kasa (neobsahuje mlieko)

ivangeline
17. okt 2022

Da sa..coby nie..obilnina a svoje mlieko. Alevo su aj z materskeho mlieka..Davnejsie som kupovala v DM od Nutrilonu z materskeho mlieka. A su aj ine znacky.
Alebo bezmliecne s vodou. 🙂

henrietkatr
17. okt 2022

pravdaze mozes, nevidim dovod, preco by nie🙂 vyskusaj a uvidis. ale nic tym rozhodne nepokazis.

miimss
17. okt 2022

@mameha7 ja tiež keď robím z MM kašu tak z nemliecnej v DM je ich celkom dosť na výber.

ls56
17. okt 2022

Polrocnej,kojenej si uz naprala tolko jedla a este chces dat kasu?😳zíram

mameha7
autor
17. okt 2022

@ls56 Prečo? Riadim sa podľa pokynov mojej pediatričky. Dieťa určite neprekrmujem, zje toho toľko, koľko ona uzná za vhodné (niekedy iba pár lyžičiek, inokedy celú misku) . Je dobré začať zavádzať zeleninu, ovocie, lepok,... kvôli imunologickemu oknu.

zuzanna33
17. okt 2022

@mameha7 samozrejme od 4mesiaca už sme začínali pomaly každé bábätko je iné v 6 aj krupičnú samozrejme bez kakaa a inak Sunar kaše sú super

miimss
18. okt 2022

@zuzanna33 no s tým sunarom veľmi nesúhlasím... Cukru tam je natrepane až až...

chrumka333
18. okt 2022

@mameha7 veď uvar cirok, pšeno, ryžu vo vode a ak bude husté zrieď s MM.

zuzanna33
18. okt 2022

@miimss túto som mala na mysli

mimi2120
19. okt 2022

Mám tiež kojeneho syna a pediatrička nám poradila mliečne kase zaviesť až po 10 mesiaci.