Nejedenie ročnej dcérky

miriam7979
27. jún 2021

Ahoojte uz som to tu raz pisala ale chcem sa Vas spytat co by ste robili na mojom mieste, popripadne skusenosti ? 🙂
Dneska bude mat 1 rok a strasne slabo papa niekedy sa nenapapa bez toho aby som ju nenutila do toho😞ma 8kg je tak drobnejsia…(oukeej predpokldy nema ze by mala byt bucka ja mam dve deti a 48kg)ale tak som z nej zufala vzdy ju musim nejak zabavit aby sa napapala aspon daco niekedy ani to…niekedy sem tam nieco zje…kazde jedno jedenie na nervy som z nej…jedine co pekne spapa su ranajky nic ine…kusky my este nespapa jedine chlebik ostastne vypluva co su vacsie kusky…dr som vravela a on ze niektore deti su proste take ze vsak aj vy ste drobna a tak no…pre mna to je take lebo prva dcerka pekne papavala 😞co mam snou robit ako ju naucit jest alebo co uz fskt neviem mozno fakt bude slaba jedacka alebo co🙈inak pribera sice pomenej ale pribera…ziva je usmiata stale plna zivota stale je v pohybe…neviem ci ju nutit alebo nehat vyhladovat alebo co by ste robili na mojom mieste? Dakujem

pribinak
27. jún 2021

@miriam7979 nechala busom ju tak, je zdravá a to je hlavne. Koľko spapa toľko spapa.
Môj syn mal v roku ledva ledva 8,5 kg, teraz má 11 rokov a dostáva sa do fázy, že čo nezožerie jeho, zožerie on

jaroe
27. jún 2021

@miriam7979 ja mám doma to isté v modrom. Staršie deti jedavali perfektne, vážili cca o 4-5 kíl viac ako tento najmladší. Nestresuj sa, pokiaľ je to podľa MUDr. v poriadku a prospieva, neboj sa. Je to síce trochu únavné, stále "šaškovať" pri kŕmení, ale to prejde. V puberte určite😁

bazalka1
28. jún 2021

@miriam7979 ahoj, a dr jej nerobila este krvny obraz? Lebo vraj detom ktore maju malo zeleza nechuti papat...ci to nebude i vas pripad 😊. Po jeho nasadeni by sa to malo zlepsit 😊