Ročnej dcérke nechutí veľmi jesť

miriam7979
21. jún 2021

Ahoojte baby idem si k vam zas a znova po radu🙏🏼Alebo pre skusenost 🙂
Mam 11 mesacnu dcerku a uz dlhsie ( asi aj 3 mesiace) mame take ze kazde jedlo jej davam papat tak ze ju vzdy musim niecim zaujat a vYmyslat ze co jej dam aby papala🤦🏼‍♀️Vzdy musi byt nejak zaujata a to prosim pekne bud po stojacky alebo ako sedi a hra sa …v stolicke my vobec nechce byt chyta tam velke jedy…ja som uz z nej taka nestastna ze az kazde jedno jedenie je jeden velky boj…ako ano stane sa sem tam zazrakom ze sa aj pekne naje bez vymyslania…niekedy my nechce ani poriadne papat ale to si odovodnujem zubkami… neni moc velky papkac nezje vela ma 11 mesiacou a 8kg je taka drobnejsia ale je velmi sikovna zlata len toto jedenie snou je boj …ja uz neviem co snou robit vsak nikde sa neda ist nic snou len niekde sa naje aby bol dacim zaujata proste bublifuk jej muz robi napr a atak inak ani lyzicku do nej nedostanem…ja nechapem toto co nepotrebuje jest alebo co…poradia my nenut ju ale vsak ona by my nejedla vobec keby snou takto nerobim🤦🏼‍♀️Doktor my povedal nato to ze len ma skusa a vymysla a ze vsak aj ja som mala drobna tak je na mna (mam 48kg) a som vybavena..ale tak hneva ma to lebo toto je moja druha dcerka a pri prvej som toto nepoznala pekne jedla a tato hruza🤦🏼‍♀️Prosim vas mamicky nemate niektora skusenost alebo tiez takeho to vymyslaca okolo jedenia ? A dakujem🙏🏼

fiafia
21. jún 2021

@miriam7979 no veľmi neporadim ale napíšem,že moja ma 4,5 roka a stále sa to nezmenilo takže poznam

rozovykon
21. jún 2021

@miriam7979 moj od 9 mesiacov ako mal sopel, prestal jest prikrmy a trvá to dodnes, nič čo by sám chcel nezje. Nepomáha nič, občas mi rupli nervy a šupla som mu lyžicu do pusy ale bolo to ešte horšie lebo to vyplúval a rev k tomu. Doteraz neviem z čoho žije (je dojčený na požiadanie). Stále si hovorím, že je chlap, že raz sa to začne a bude s chuťou papať.

pribinak
21. jún 2021

Však ty nemáš ani 50kg, tak nemôžeš chcieť aby mala v roku 13kg.
To je genetika a ta nepustí.

nicollette332
21. jún 2021

v tomto teple nechuti ani mne, skus jej dat sytejsie jedlo na vecer, ked sa ochladi a na obed len nieco lahke. my teraz fungujeme tiez tak nikomu doma nechuti. moja dcera by bola schopna jest iba melon teraz

panelacikova
21. jún 2021

@miriam7979 ahoj. moja bola taká ale že veľmi, veľmi, veľmi dlho.... možno tak do cca 8 roku života. keď sa vyzliekla, stratila sa 😀 kosť a koža. čo sme mali horšie, moja odmietala aj piť, čiže akonáhle schytala nejakú virózu, končila často v nemocnici dehydrovaná, lebo piť ani za svet ani v bežný deň, ani chorá. čo ja som sa natrápila... potom, ako bola na prahu puberty, okolo 9-10 roku zrazu začala jesť. teraz zje všetko, čo nezje ju... ešte aj dojedá v škole po kamoškách 😀 (teda teraz nie, ale keď to začalo, tesne pred covidom ešte, tak sa mi nie raz pochválila). ale moja aj teda riadne rastie do výšky, ja mám 171 a jej otec má 186 cm, čiže ona asi aj potrebuje teraz veľa jesť, má 11 rokov. ale fakt, do tých 8 to bolo utrpenie božie... a moja mala v roku 9 kíl a 78 cm (pozrela som do karty schválne). tak si to pokojne porovnaj 🙂

gabuliacik
21. jún 2021

@miriam7979 nasa ma 20mes a 9,5kg
Su dni kedy mam pocit,ze veru naozaj nic nespapala. Ale jej tato nie je z tych velkych chlapov,tak sa utesujem tym,ze je proste po nom. Netrap sa,je nas viacej s detmi co moc nezjedia

miriam7979
autor
26. jún 2021

Acch baby soom rada aspon ze niesom sama co ma takeho slabeho jedala doma🤦🏼‍♀️Ale je to o nervy snou kazde jedno jedenie mam nervy snou vzdy vymyslam ako ju zabavit aby ako tak co zjedla niekedy ani to nepomoze ze neje aj tak…niekedy fakt ze ranajky zje a potom uz ostastne vymysla ze neje …je cula,ziva este sa smeje ked nadavam ze nepapa😂 snad sa niekedy rozpapa lebo takymto tento pridem pri nej o nervy …tak radite nenutit ? Co dam jej a ked nechce tak potom vynechat a dat dalsie jedlo alebo ze vyskusat zs ochvilku …ja najprv ze ci je chora alebo co snou je ale proste dr vzdy ze napreduje sikovna je to ona len je taka ze vymysla a ze nechce moc ze vsak vy mate dve deti a aka ste a bola som vybavena no😂😂🤷🏼‍♀️