Príkrm večer pred spaním

beatrice1111
26. sep 2022

Ahojte, mám 7 m babatko a už jedáva 3x denne je kojená
Na raňajky ovocie pripadne výživu, obed zelenina s mäsom a večer jej to dávam niekedy dojest čo zostane z obeda alebo spravim tu sunar kasu. Mám pár otázok.
Dnes som robila na obed mäso, cuketu,karfiol a dva zemiaky. Na obed zjedla dost, poobede nechcela prsník tak zaspala bez mlieka. Večer som jej dala dojest čo zostalo z obeda a znova nechcela prsník. Je to tým že zjedla veľa a bola zasytena? Nevážim koľko jej dávam riadim sa tým že keby jesť už nechcela tak nebude. No toto nikdy doteraz nebol problem že by nechcela v noci prsník. Ďakujem za odpovede

kukulienka999
26. sep 2022

Ahoj, a preco je problém, že v noci nechce prsnik?

beatrice1111
autor
26. sep 2022

@kukulienka999 no to som sem nedopisala🤦🏻‍♀️ Problem je v tom že sme od narodenia naučené zaspávať večer na prsníku, tak neviem čo s tým

amelie2017
27. sep 2022

No ak ti zaspala aj bez prsnika, tak nic. Bud rada.

kukulienka999
27. sep 2022

@beatrice1111 ja by som v tom hľadala vyhodu, prísť na iný spôsob uspávania ako na prsníku, v konečnom dôsledku je to vyhra 😊 a ako zaspinkala bez prsníka včera?

beatrice1111
autor
27. sep 2022

@kukulienka999 ja som sa toho práve zľakla lebo sme tak od narodenia naučené, včera zaspala na rukách
Tak teraz neviem či sa tomu tešiť, či dávať menej prikrmu na večeru .. 🤷🏻‍♀️

kukulienka999
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kukulienka999
27. sep 2022

Nechtiac som to zmazala, že ja by som asi pokračovala v tom, čo chce mala. Možno jej už pesnik na uspavanie nevyhovuje a hľadá si sama iný spôsob. Skús si dnes k nej lahnut a hladkať ju, ani ruky niesu vyhoda to je pravda.

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz