Príkrmy a kakanie

katka253111
2. apr 2015

Zienky, kolkokrat ma babo kakat po zavedeni prikrmov a aka by.mala byt stolica?

moj ma pol roka a uz asi dva tyzdne sa prikrmujeme, mrkvicka, zemiacik, brokolica, ale aj vyzivky... problem je, ze kaka husté, tmave a posledne dva dni kaka po frckach aj trikrat denne a az bobky a volako mu nic nechuti - ani mliecko (presli sme na Nutrikon 2 z jednotky cez vikend), ani prikrmy...

ivet1371
2. apr 2015

Viac piť vodičku a davaj probiotika.može aj slivkovu štavu dostať kúpiť pre deti.a varena mrkva zapeka.

oladuna
2. apr 2015

Urcite treba davat viac pit lebo UM zapeka a normalne jedlo robi tvrdsiu stolicu.vsetko robis dobre, len ponukni Lucku alwbo detsky caj, aspon takych 100-150ml denne.

oladuna
2. apr 2015

Aj riedene ovocne stavy su vyborne.Hipp robi super stavy ktore som si ja riedila Luckou.velmi pomohli.

katka253111
autor
2. apr 2015

zea akej farby by mala byt ta stolica? lebo je ako dvojfarebna a miestami akoby cierna ci nejaka tmava, uplne na.svetle som to neskumala 🙂 vodicku pije, po troskach, ale pije 🙂

katka253111
autor
2. apr 2015

A caje absolutne odmieta 🙂

ivet1371
2. apr 2015

@katka253111 čaj nepotrebuje voda je super.nukaj častejšie.a farba podľa toho čo jedla 😉

katka253111
autor
2. apr 2015

vyzivu 🙂 ved to, ze farba nesedi 🙂

mimacek
31. máj 2015

@katka253111 ahoj, ja by som Ti odporucila cisto slivkovu vyzivku, rozrob s troskou prevarenej vody a daj dietatku este teple. Ja to tak praktizujem, ked ma mala trochu tvrdu stolicu a stale kojim ale na desiatu jej dam potom tuto vyzivku popripade spolu s kasou pripravenu s prevarenou vodou nie s mliekom. Na obed papa zeleninku, masko s polievkou a na veceru zas bud ryzovu kasu s ovocim....