Prvá polievka

vkatush
21. jún 2023

Ženušky moje, poraďte.
Malý má polroka, papá pekne všetko zeleninu a mäso naparené a pomixované, výživu ovocnú alebo rozmixované ovocie, kašu z um.mlieka.
Chcela by som mu dať polievku, ale neviem, ako mu ju urobiť. Klasickú stále osolím, okorením, ale to by on nemal mať. Takže inak je to voda so zeleninou? A mám mu tú zeleninu potom ešte rozpučiť? Či ako vlastne zaviesť polievku?

Zn. Napísať postup ako blbcovi 😂

denkabemommy
21. jún 2023

@vkatush áno, len zelenina vo vode, môžeš urobiť krémovú - zmixuješ zeleninu v nej, samozrejme môžeš dochutiť bylinkami ako klasickú polievku

anjelicek26
21. jún 2023

Pol rocny na to idete nejako zostra... ale ano, normalna zeleninova polievka bez soli a korenin, proste kremova polievka, mixnes a mas...

andreatytler
21. jún 2023

@vkatush Vela mamiciek vari bez soli a korenia. Odoberu dietatu taku a sebe dovaria so solou a korenim.

nevenka
22. jún 2023

Nase deti vsetky do jedneho milovali klasicky "vyvar", teda maso akekolvek, zelenina korenova, neskor aj rezance alebo pismenka, proste cestovina nejaka. Bez soli, davala som vnatku petrzlenu len.

simca06022011
22. jún 2023

Mate zavedené mäso, tak vývar v pohode.

vkatush
autor
22. jún 2023

Ďakujem dievčatá za rady 😊

mtn112233
23. jún 2023

@vkatush sprav klasický vyvar, na začiatok by som dala kuraci, hovädzí je moc mastný.. odober pre drobca a vam dosol.. moj syn miluje vyvary.. len pozor nedávaj rezance z tych ho bude naťahovať zvol inu cestovinu, najlepšie písmenká alebo niečo take maličké