Prvé príkrmy. Vaše rady a skúsenosti

ena
25. jún 2006

Takze baby, ktore uz mate krmenie deticiek s prvymi mrkvickami a zemiackami a stavickami za sebou, sem so svojimi radami a skusenostami, nech si mame z coho vybrat 🙂

dididi30
20. feb 2009

saska, no my sme soplavi furt a tiez sa bojim najviac ma stve,ze jemu to netecie von, ze ako keby stoji, to ma po mne, ja to mam tak isto a potom ma boli hlava a nevieme sa z toho dostat ☹
fuj, dufam,ze zapal uska nebudeme mat, fuj fuj

saska.t
20. feb 2009

dididi - tiez si byvala blondynka,? berus myslela susi ako susienky 😀 😀 😀 si ma pobavila

berus - ja mam tiez epilator ale dnes som to supla ziletkou, lebo naposledy som pri tom skoro odpadla som ich nechala narast par mes. a tak to aj vyzeralo 😝 😝

beruska2x
20. feb 2009

susi ja myslela detske susenky jako sůši 😀 😀 😀 😀

dididi30
20. feb 2009

beruska jaj 😀 😀 😀 😀 no to je asi ta jazykova bariera 😀 😀 😀 😀 😀

sasi no ale tak koho by to napadlo no, ked chce recept a hned na to susi, tak kto mal vediet 😀
nebola som blondyna ani po tom netuzim 😀

beruska2x
20. feb 2009

holky se rehtam nahlas jeste ze neni manza doma, se vzdycky pta... a co resite dneska?????

saska.t
20. feb 2009

no moj muz sa tiez vzdy pyta co preberame ale niekedy si vymyslim nieco dolezite, lebo inak by asi odpadol 😀
baby musim na wecko za chvilu som tu tak na mna pockajte 😀

dididi30
20. feb 2009

sasi ja ti asi uteciem, ale berus to zvladne 😀 😉
a nesplacni sa 😀

dididi30
20. feb 2009

pardon nesplachni 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

beruska2x
20. feb 2009

TAK SAS JA JDU HONEM KOUPNOUT SE A JSEM TU ...

saska.t
20. feb 2009

ok ja pockam a dididi ostan ved si s nami dlho nebola sme ti nechybali?

beruska2x
20. feb 2009

tak nejdu, jsem se zasekla... 😉
holky vam povim... manza si dal z lednice presnidavku, snedl pulku a pak az si vsiml ze hippka stoji 32 Kc, malem se zkacel a ani mi to nechtel rict 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
priznal se az za 2 dny, ze mu uz pak ani nechutnala a PROC prej je to tak drahy 😀 😀 😀 😀 😀

kisska
20. feb 2009

berus neboj, nema, je to velmi jemne, ale aj ucinne, sople vytiahne aj z paty, ale mozog nechava na mieste... teda dufam 😉 a Adam sa aspon prestal bat vysavaca, lebo mu to velmi pomaha...

didi - aj ja by som sa mala netu vyhybat, hlavne niektorym temam 😉 😀

saska.t
20. feb 2009

no to poznam ja ich dojedam po malej aby to nevyteralo ze tolko utracam 😀

saska.t
20. feb 2009

kiss tiez sa uz niektorym temam vyhybam, potom salen rozculujem nad niektorymi mamickami ...

dididi30
20. feb 2009

berus uz si sa sprchla>? 😀

saska chybali, jasne 😉 ved furt som vas spehovala 😀

berus, no proste chlapi, neviedia ,ze je to sklenicka plna zdravej papky🙂 inak vazne ta cena, fuha, tu je hipka za polovicu z vasej ceny🙂

beruska2x
20. feb 2009

ja dojidat nemusim, malej mi nenecha 😀 😀 😀 😀

kiss ja vim, to je jen pocit ja teda muzu kolem malyho luxovat a nevadim mu to
ted ho nechavam 20minut denne koukat na pohadku z DVD a on normalne naklani hlavu jako ze mu stoji v obraze kdyz mu treba davam napit!!! jak starej chlap ... no to by mel vzal cert

saska.t
20. feb 2009

dididi- kedze som ti podobna je mi to uplne jasne ty spehoska 😀 tak sa uz laskavo zapajaj pravidelne lebo zmluva o buducom manzelstve padne 😀

chcela som dnes pozmensovat foto z lyzovacky ale ako vidim to zasa nestihnem tak budete musiet pockat 😀

kisska
20. feb 2009

jaaaaaj, kym som dopisala, vy uz ste na druhej strane... nerobte ja som uz ulozila dieta, nemozem sa rehlit 😀 😀 😀

dididi30
20. feb 2009

kiska, ja tak isto, radsej neprispievam, lebo by som sa asi len vadila 😀

bruska, my sa zdrziavame v obyvaku, cize telka pustena furt a maly hotovy, ked ide reklama a uz pozna vsetky pohadky z minimaxu, jetixu
😀

dididi30
20. feb 2009

saska , ja ze uz zmluva padla 😀 😉
ale ja sa tesim, ked budem mat deti z domu, ked budu dospele a ja stara koza s kamoskou na kavicke 😀 , no ale kto vie ako to bude. 🙄 😀

kiska nas spi uz vyse hodiny 😀

saska.t
20. feb 2009

berus to poznam aj mala naklana hlavu pri telke a keby ste ju videli pri PC odpadnete a manzel len oci prevraca ked ju pri nom vidi, vtedy je fakt podareny 😀
mala mi necha len obcas na dojedenie tak sa vzdy z toho tesim, dnes som je robila ovsenu kasu s bananom a hned sa po nej zaprasilo napriek tomu ze to bola strasne lepidlo a potom len pila a pila a pila .... 😀

kisska
20. feb 2009

didi ja som minule skoro odpadla - Adam pozeral reklamu od Hami - deticky sa tam rehocu, tak spustil aj on, ale taky smiech, ze som nechapala 😉

beruska2x
20. feb 2009

nekoupala, pujdu potom 😉
jee manzelstvi pada a my meme sanci 😉

ja nechci aby tak cucel na TV... je na to jak magnet, snazim se ho zabavit jinak ale pak povolim protoze jsem grogy 😀

saska.t
20. feb 2009

tak tu reklamu aj mala zere a divne sa pri tom tvari ako keby si mysleli ze chlapi neinteligentni len na zradlo myslia 😀

beruska2x
20. feb 2009

kiss jojo ta je super 😀 😀 😀

malej mel dnes taky kasi, ke svace, ryzovo bananovou se svestkovou hippkou a taky mi nenechal 😠 😖

dididi30
20. feb 2009

saska pri pc?? thomasko nam povyberal uz snad vsetky tlacitka 😖 😅 ja pisem a on mi tu nahadzuje vselijake stanky a maze mi to tu, boze a ake su spinave klavesnice 😀 , furt musim cistit, ved aj teraz som vyberala spod delete nejaku omrvinku 😖 😀

kis, thomasko ma rad,zas tu reklamu na plienky , na prispetie na tu injekciu pre deticky a tak hudba k tomu, ta hudba, aky vazny ostane 😨 😅

kisska
20. feb 2009

no Adam zvykne az o takomto case zahajovat pomaly ustup a dnes odpadol skoro... no ale uz som bola raz za nim, tak sa tesim na divoku noc....
co kava s kamoskou, ja sa budem tesit, ked budem moct ist so psom aspon na hodinu sa vyblaznit. Chuda vcera vecer som sa hadala s muzom, lebo vecer prisiel po 5tich minutach zvonku, ze "ved uz je vykandena". On s nou sice chodi 2x (rano a vecer), ale ja s nou a s malym cez den tiez nie som dlho, tak aspon vecer by sa mohla vyblaznit... chuda, mi budu chodit ludia nadavat, ze ju tyram 😒 (ze ju nemam vonku na retazi ako ostatni v dedine... 😒 )

saska.t
20. feb 2009

kocky poradte co mam v nedelu varit mam pocit ze jeme stale to iste a najhorsie je ze to vadi len mne .... uz viem ze spravim spenat. polievku a berus kolac ale neviem co ako druhe ... 😠

dididi30
20. feb 2009

berus nekukukat ne telku? tomu sa nevyhnes a ked budes mat druhe dieta, tak uz vobec nie a hlavne sa nevyhnes bordelu, teda rozhadzanym hrackam 😠 😀

beruska2x
20. feb 2009

o psech mi nemluv , nad nama porad steka, knuci, vyje ... nechavaji ho treba 12 hodin samotneho no desny...