Prvé príkrmy. Vaše rady a skúsenosti

ena
25. jún 2006

Takze baby, ktore uz mate krmenie deticiek s prvymi mrkvickami a zemiackami a stavickami za sebou, sem so svojimi radami a skusenostami, nech si mame z coho vybrat 🙂

beruska2x
20. feb 2009

😀 😀 😀 😀

beruska2x
20. feb 2009

kocka ja se rozloucim, jdu do vany a za Simou, zitra papa a pekne sny vsem preji 😉

saska.t
20. feb 2009

berus - zavahala si 😀

saska.t
20. feb 2009

idem aj ja vyzera to u nas na romantische nacht (romanticka noc) pa zajtra, a som rada ze som vas vsetky spoznala 😉

3558
20. feb 2009

tak caute. ☹

kisska
20. feb 2009

sasi beriem ta za slovo 😉 ja uz nie, lebo som ju jeden cas mala prilis casto.. ja uz len plnku 😉

babule idem, maly je zase hore 😠 dobru noc

kisska
20. feb 2009

zase ste na druhej strane... sasi ja som mala vceraaaa, dnes neviem, ci romanticka, ale divoka urcite, malemu ani odsavacka nepomohla 😠

dididi30
21. feb 2009

ahojte
saska no aka bola romantika? 😀

baby co dnes varite detickam?? necham sa inspirovat 😵

saska.t
21. feb 2009

ahojte kocky 😀

tak noc stala za to 😀 , zato mala je snad este viac soplava ako doteraz, je mi z toho zle ☹

kiss - 2x nehovor, lebo v lete ma tam mas a bude to musiet byt velmi velka kacica som strasny zrut 😀

dididi - malej zeleninku a kuracie mäsko 😀

saskaamiska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuz11
21. feb 2009

neodbacajte, tato tema nie je na volny pokoec, tak ma nenutte vas mazat 🤐 dakujem

junovka
21. feb 2009

baby, sorry, aj ked sem tam prispejem tu, ale tiez som uz nadtym premyslala, co napisla Zuz 11 🤐 😉

beruska2x
21. feb 2009

ahojte tak my meli bastu od vcera a ted spinka,
na zitra budeme mit zloutek a zeleninu a bramburek k tomu a na odpoledne presnidavku, jen doufam ze to bude jedlikovi stacit 😀

nezkousel jste nekdo jahly?? pra se taky muzou.. byla by to pekna zmena zase 😉

saska.t
21. feb 2009

jahly to je proso nie? tiez je bezlepkove a pripravuje sa ako pohanka 😀

dididi30
21. feb 2009

berus, ja som skusala len pseno 😉

sasi a co ste take chorlave?? ☹

sasi berus mate ip 😉

beruska2x
21. feb 2009

ja nevim, nikdy jsem to nedelala.... 😒

dididi30
21. feb 2009

berus, co nevies? ako sa vari to co si na pisala,ze chces skusit?
no skus pohladat tu na receptoch niekde, mozno je o tom tema

beruska2x
21. feb 2009

ja vim ze se dela jahlenik - to jako ryzovnik - kase se uvari a prida ovoce, vanilkovy cukr a zapece se v troube....

dididi30
21. feb 2009

berus juj to vyzera chutne a to aj deti mozu?

beruska2x
21. feb 2009

no kdyz tam nedas tolik cukru a uvaris ryzi misto v mlece jen ve vode nebo slabem Um tak ano, proc ne... nebo pockat az to muzou 😀

beruska2x
21. feb 2009

jo didi a vajicko se tam dava ( pro deti nemusis, nebo jen zloutek 😉 )

dididi30
21. feb 2009

berus, no nejde bo bez vajicka?

beruska2x
21. feb 2009

ale jo.. myslim ze bez problemu taky jsem uz na nej zapomela 😀

saska.t
21. feb 2009

kocky mate ip 😀
zase som navarila malo pre malu, ked je to v celku mam pocit ze je to na tyz. a ked to pomagam vyslo mi to na 1,5 dna budem musiet zajtra k tomu nieco dorobit 😀

dnes som kupila malej tvaroh od hipp s ovocim od 7 mes. som to poriadne studovala aby tam zase nieco nepridali tak som zvedava co mala povie 😀

venora
21. feb 2009

Ahojte babenky
zase sme tu po dlhej dobe 😉
Uz veselo papame, mala je uz v pohode ako anjelik, len posledne dni kaka velmi tvrdu stolicu. Co davate papat na zriedenie?
Sasi a tvaroh sa uz moze?

saska.t
21. feb 2009

ahojky venora 😀

na zriedenie davam surove nastruhane jablcko a vela pit 😀 tvaroh ale nie klasicky ale od hippky normalne vyzivku uz mozes je to od skonceneho 6 mes.a to uz mate aj jogurtiky take existuju 😀

venora
21. feb 2009

no prave s tym pitim je troska problem, velmi nechce 😢 ... teraz som jej dala riedku polievocku a zajtra nastruham jablcko. A so slivkovou stavou alebo kasou nemate skusenosti? Niekedy tak tlacvi ze az place 😢

venora
21. feb 2009

tlacvi - tlaci, teraz zatlaciLA DO KLAVESNICE 😀

saska.t
21. feb 2009

jasne aj slivky 😀

beruska2x
21. feb 2009

verona, malemu moc pomaha svestka a merunka, teda presnidavky on mi stavicky pit nechce a vic pit - pije mi jen vodu a 1 sackovy caj 😀 ale nam se to uz celkem upravilo samo.. chvilku to trva nez si travici system zvykne na tu stravu... tak to prezijte 😉

my ted mame ritual, rano ho namazu, obliknu a dam snidani, pak jdu umejt sebe a nez prijdu zpet tak je podelanej 😀 😀 😀