Prvé príkrmy. Vaše rady a skúsenosti

ena
25. jún 2006

Takze baby, ktore uz mate krmenie deticiek s prvymi mrkvickami a zemiackami a stavickami za sebou, sem so svojimi radami a skusenostami, nech si mame z coho vybrat 🙂

beruska2x
21. feb 2009

holky jednu pro zasmani - malej mel ted po 2 dny hrasek a dneska si delal prdelkou ve vane bublifuk 😀 😀 😀
par kulicek hrasku a co to udela 😉

erika107
21. feb 2009

ahojcek babulky vy ste za ten jeden den toho hrooooooooooooozne vela popiisali fuuu tolko mam vela citat? xixixi co ste takeho preberali??? inac vcera ta eurovizia ma nebavila moc tak po hodke a pol som sla spat 🙂

erika107
21. feb 2009

no ako vidim nikoho tu neni ale dnes som robila to tiramisu bolo fajne 🙂 ... a maly jee viete aky betar dala som mu na obed cukinu + zemiakcik to nechcel robil mi ble ble ble a ako nahle som mu dala mrkva + jablcko tak sa zalizoval a tahal mi ruku s lyzickou 😝 😝

beruska2x
21. feb 2009

ahoj eri.. ja jsem dneska delal malymu presnidavku jablicko s bananem a snadl takovou velikou misku!! ani manzovi nenechal 😀 jak je to sladoucky tak jim to jede no.... 😎

erika107
21. feb 2009

su to potvorky a riadne 🙂 ... napisem ti IP

beruska2x
21. feb 2009

tak ja mam na zitra hotovo, a z ceho jsi teda delala tiramisu?? a to ho hned jite?? ma se nechat v lednici pres noc ne??? 😀 😀 😀 😀

beruska2x
21. feb 2009

ahojky holky, dnes nikdo??? 😲 😢

saska.t
21. feb 2009

ja som tu prave som ti pisala ip.
a zajtra varim mäsovy kolac som sa rozhodla a hotovo 😉

beruska2x
21. feb 2009

jak delas masovy kolac?? z mleteho masa? to bych zkusila 😀

saska.t
21. feb 2009

ano, osmahnem na cibulke s koreninami mlete mäsko, spravim zemiakovu kasu a zoberiem formu na tortu na spodok dam to mäsko natrem na to bramborovu kasu a posypem struhanym syrom a necham cca 20 min. zapiect rychle lacne a jednoduche 😀

beruska2x
21. feb 2009

ty jo to zni dobre to bude mit u nas uspech 😉

saska.t
21. feb 2009

u nas ma tiez, to robim ked sa mi nechce moc spekulovat co budem varit 😀

dididi30
21. feb 2009

baby ja som thomaskovi urobila na olovrant ryzu a do toho som dala pol lyzice domaceho dzemu, joj zmatil to jedna radost 🙂
inak som prave upekla slivkovy kolacik s posypkou, kto si da? 😀

beruska2x
21. feb 2009

ja delam zase zepecene spagety, uvarim 2 baliky, omacku - mlete maso, a bud domaci leco nebo nejakou omajdu koupim a dochutim a stridave dam do pekace, navrch syr a zapecu a 3 dny nevarim 😀

beruska2x
21. feb 2009

manza tady zrovna ji kolac 😉 ...

saska.t
21. feb 2009

dididi ja sa hlasim 😀
berus tiez dobre 😀 skusim 😀

beruska2x
21. feb 2009

did a ryzi jenom ve vode uvarenou??

dididi30
21. feb 2009

brus mnam, ale ja by som to leco dala len na pol plecu , pre mna, lebo nik by mi to nejedol, mam fajnovu rodinku vies, vyberaju 😠 ale vyskusam, lebo ja som to jedavala v skole a strasne mi to chutilo 😵

beruska2x
21. feb 2009

to u nas vybiravy nejsme, za to muj bracha zkouma i kureci prso jestli neni tluste 😝

saska.t
21. feb 2009

u nas tiez nikto vyberavy nie je chvalabohu 😀

beruska2x
21. feb 2009

sas uz dobry?????

beruska2x
21. feb 2009

didi.. ja to delam casto, manza je do toho blazen : )

ty jo ja mam takovych kompotu a malej to nemuze.. to je skody...

beruska2x
22. feb 2009

eri... tak zkus jeste mu do obeda pridat taky jablicko, treba to bude jist a pak postupne ten podli snizuj aby si zvykl, dela se to tak kdyz uz nevis jak na ne 😀 😉

venora
22. feb 2009

baby, holky, caje a co ja viem co este, dnes vas nestiham citat ani pisat, lebo cely den prebalujem 😀 😀 😀 .
Diky za rady zabralo to, hlavne svestky Berus 😉 ... a Sasi to struhane jablcko som ani nestihla lebo fakt od doobeda len ser..eme 😉

beruska2x
22. feb 2009

😀 😀 😀 😀 se aspon procisti, me pak jeste napadlo ze kdyz byl upne maly tak pomahalo na 100% vibracni sedatko - to byl do 5 minut smradek 😉 a ted zase kdyz ho dam na brisko, jak se vrti a streva pracuji tak je to taky spolehlivy 😀

saska.t
22. feb 2009

venora - si bola nespokojna ze tvrdo kaka teraz mas opacny problem 😀 bud rada aspon vies co na Julku zabera 😀

angienka
22. feb 2009

ahojky maminy tak ak mozem-pridam sa k vam,vidim ze tato tema nieje tak ostra a ze sa tu asi diskutuje a nie hada 😉 tak az mi maly zaspi tak skusim zalovit v historii a pohladat par tipov co davate svojim ratolestiam,asi by to uz chcelo zmenu i ked papa pekne 😵