Stolička, ktorá sa rozkladá na stôl a stoličku. Za a proti

jankavt1
4. nov 2013

Láka ma kúpa detskej stoličky, ktorá sa rozkladá na stôl a stoličku 🙂 . Obávam sa, či sú dosť stabilné aj po dlhšom používaní (skladaní a rozkladaní) 😖 . Páčia sa mi napr. Jane Activa, Milly Mall, Babypoint .

janickacrazy
4. nov 2013

@jankavt1 my sme takú mali, ale bola to drevená stolička a bola super stabilná v pohode, používali ju tri deti a stále je zachovalá, moj syn bol v nej spokojný a ked bol vačší tak sme mu ju rozložili a kreslil si tam....len teraz sú skoro všetky plastové, tak neviem, či sú rovnako stabilné ako tá drevená

aduskatt
4. nov 2013

aj my sme mali drevenu a uplne super🙂

lutia
4. nov 2013

@jankavt1 drevnenna rozkladacia stolicka je pevna nakolko su to dve casti...resp mi mame z dvoch casti...takze sa na seba nasadzaju...som s nou spokojna

kristiii
4. nov 2013

@jankavt1 aj my sme mali, vlastne ešte máme tú drevenú rozkladaciu, to bola asi ozaj najvyužívanejšia vec čo sme malému kedy kúpili, mal pol roka, teraz má tri a pol a ešte stále v nej dennodenne vysedáva, teraz už samozrejme v rozloženej na stolík a stoličku

zahradka76
4. nov 2013

@jankavt1 my sme kupili pre 4 rokmi stolicku Jane a teraz v nej sedi nase druhe dietatko. Da sa rozlozit na stolicku a stolcek. Nam sa tato kupa velmi osvedcila. 🙂