Večerná kaša pre 1,5-ročné dieťa

alex5896
2. nov 2022

Ahojte prosim vas dokedy ste davali detom kase dieta ma uz rok aj pol a asi jej moc nechutia radsej by si dala pecivo 🙄 pripadne cim jej to nahradit

hilda08
2. nov 2022

@alex5896 ja som mu dávala asi od deviateho mesiaca, ma tri roky a davam doteraz, ale tak okolo dvoch rokov nechcel, potom si zas k ním dako našiel cestu

patka06
2. nov 2022

Do roka, ale nikdy nie pred spaním, kaša je ťažká na žalúdok, potom už jedla viac menej to čo my, kašu iba občas na raňajky alebo olovrant

jarnajar
2. nov 2022

Od roka jedáva večeru ako my, len v menej solenej verzii. Kaše mávame 1-2 x v týždni na raňajky, zase všetci. Nomina alebo riadne z vločiek, pšena, pohánky, ryže... Varené ako kedy vo vode, v mlieku, rastlinnom mlieku, nesladené, na vrch ovocie.

vreckovka2
2. nov 2022

Nedavam odkedy ich na veceru zacal odmietat. Cca rok mohol mat, neviem. Kase ma rano, tak ako aj my. Na veceru mava rozne - zeleninove placky rozneho druhu - toto ma najradsej, vafle, chlebik s natierkami, rizoto, cestoviny ( vacsinou bezlepkove), hustu polievku zeleninovu. Veceru mava vacsinou rovnaku ako my, alebo aspon ako manzel.

alex5896
autor
2. nov 2022

@vreckovka2 to davate poloevku aj na obed a aj na veceru? Ci

bluemoon24
2. nov 2022

@alex5896 muj ma 10m, kasi jsem davala jen tyden na veceri, vubec mu nesedla, byly tezke. Tak je davam na ranajky a vecer normalne chleba s pomazankou, atd. nebo polivku.

syslik81
2. nov 2022

v zivote nezjedla ani kusok kase- len zemiakovu a uz ma 8 a stale zije

vreckovka2
2. nov 2022

@alex5896 ano, niekedy má polievku aj na obed aj na večeru. Len má iný druh polievky. A na večeru skôr také husté a občas mu do toho dám zopár cestovín. Ja mám rada polievku na večeru 🙂 A zase stane sa, že cez obed tú polievku nechce, tak mu ju dám večer.

jesenzima
2. nov 2022

Moji na večeru skoro nikdy nemali kašu .. väčšinou jogurt a cca od roka polievku, alebo chlebík, alebo čo ostalo z obeda ....