Vývar z údeného rebra

10. okt 2022

Dobrý deň dali by ste prosím vás vývar z údeného rebra pre 15 mesačne dieťa? Ja viem, že sa môže minimálne od 3r údené... No včera som nebola doma a manžel bol u svokry s dcérou a dali jej zjesť polievku, vraj plnú misku zjedla a ja myslela, ze vývar mali... Ano mali ale údený a to som zistila až dnes, ked som isla zohriať, lebo poslala svokra nám, ze aj na dnes 🤦‍♀️. Dufam, ze malej nič nebude...

irusa
10. okt 2022

a čo by jej malo byť ??? veď to nie je otrava

autor
10. okt 2022

@irusa ved viem, ze nie... Ale vraj sa nemá dávať údené do 3r minimálne...

irusa
10. okt 2022

tak ich upozorni do budúcna, nech jej ešte nedávajú...teraz to už neovplyvníš...a neboj nič jej nebude

pribinak
10. okt 2022

Však ale veď to je vývar, neje to každý deň a zljedla misku, nie vedro

viestta
10. okt 2022

Z 10 lyzic polievky jej nič nebude

klarissa25
10. okt 2022

Čože? Udene od troch rokov ? Nás od roka papa všetko s nami...aj udene

elizabet173
10. okt 2022

Nič jej nebude, len im povedz, že nabudúce nech jej to nadávajú, že to pre ňu ešte nie je vhodné

januska12323
10. okt 2022

Tak extra zdravé to nie je ale riešiť každý kúsok jedla?

nikpa
10. okt 2022

A čo by jej akoze bolo z jedného taniera údeného? Čo jej dali savo vypiť?? Nehysterči.

oli18
10. okt 2022

My udene nejeme vobec. A to sme boli milovnnici klobas, slaniny, kolena, salamy ....Mm stacilo video od sikovneho kamarata, ktory si doma urobil speci udiaren a odvadza decht, ktory pri udeni vznika, do flase. Je to cierna kolomaž. To sa zachytava na udenom. Jeho udene ma svelo hnedu farbu. Udene je karcinogen a detom by som to nikdy nedala.