Má už niekto skusenosti s týmto prebaľovacím pultom od tejto značky? Oplatí sa?
anonym_a3eea8
•
25. jún 2026
@micinkak ja by som po nedávnej skúsenosti už nekupovala nič pre dieťa čo sa týka nábytku čo nie je z kamennej predajne. Mali sme prebaľovací pult objednaný z nternetu a doska sa pod dieťaťom zlomila (váhovo dieťa nebolo ani z polovice k maximálnej hmotnosti). Môžem byť rada že to neskončilo inak ale našťastie sa nič nestalo bábätku.
anonym_d46bbc
•
26. jún 2026
@micinkak ja mám od IKEA veľmi podobné, komoda Malm a cez Allegro sme objednali na to prebaľovaciu časť, ktorá sa dá dať dole. Akurát komoda má 4 šuflíky, viac mi to aj výškovo vyhovuje.
@micinkak ja by som po nedávnej skúsenosti už nekupovala nič pre dieťa čo sa týka nábytku čo nie je z kamennej predajne. Mali sme prebaľovací pult objednaný z nternetu a doska sa pod dieťaťom zlomila (váhovo dieťa nebolo ani z polovice k maximálnej hmotnosti). Môžem byť rada že to neskončilo inak ale našťastie sa nič nestalo bábätku.