Aká je cestovná postieľka Caretero Simplo?

syja19
5. jan 2013

Mate niekto skusenosti s touto cest. postielkou? Chcem ju na kazdodenne spanie? Dakujem

monda17
5. jan 2013

Mam caretero a som max. spokojna, kup kvalitny matrac a mozes pouzivat aj na kazdodenne-nocne spanie.

rebroza
5. jan 2013

ak sa nemylim, doma ju mame. pouzivali sme ju vsak len ako cestovnu postielku. relativne lahka, spratna a ked uz clovek vie ako na to aj rychlo rozlozitelna a zlozitelna.
ak by si do nej vlozila klasicky matrac, tak si viem predstavit aj kazdodenne spanie.
inak je v nej len taky akoze matrac, ktory sa potom obkruti okolo konstrukcie pri skladani. je to zo "sustaveho" materialu, ja som nan davala plachtu klasicku. a je to akoby niekolko "dosiek", na nich nieco makke (ako molitan napr.) pospajane latkou.
a odolnost je urcite mensia ako u drevenej postielky. hlavne ak sa dieta hneva, ze v nej je a trasie s nou pravidelne.
ospraveldnujem sa za kostrbate vyjadrenie, ale nejak neviem najst slova.

ivanka.7
7. jan 2013

Tiez ju mame, ako cestovna v pohode (mame medio, nie simplo, ale rozdiel je tusim len v 2 polohach matraca a prebalovacom pultiku), na ten prilozeny dost tvrdy matrac davame vzdy jednu dve deky a ok na take cestovne spanie, s normalnym kvalitnym matracom aj na normalne dlhodobejsie spanie. Vyhoda je, ze sa dieta neotrieska o priecky, lebo steny su latkove, nevyhoda, ze vdaka potlaci na postielke z nej nevidi az tak dobre ako z normalnej. Pri simplo je tiez nevyhodou myslim len jedna poloha matraca a to je velka zataz na chrbat pri kazdodennom spani - hlavne ak sa ti dieta budi castejsie.