Aká je kozmetika Just a olej 31 bylín?

upomienka
6. júl 2011

Ahojte, chcela by som sa spýtat, aké máte skúsenosti s kozmetikou JUST, pokial možno hlavne s olejom 31bylín. Pomáha - nepomáha....? 😉

mdz31
19. júl 2020

Ahojte dievčatá, viete mi poradiť ktory krém z just by nám pomohol pri modrinkach a odreninach pre deti? Dakujem

zuzkamargit
19. júl 2020

@mdz31 ahoj, na rychlejsie rozpustenie modrin urcite tymianovy a co sa tyka odrenin - ak su cerstve NEDAVAT ZIADEN KREM! Ak uz nieco dat, tak tea tree olej a neskor ked sa urobi chrasta tak bud tea tree krem, alebo nechtikovy, alebo aj harmancek. Co mate aktualne doma.

mirellka
19. júl 2020

@mdz31 na modriny San aktiv krém ale len v prípade ze ide o udretie bez poškodenia kože... Ak by bola odrenina s narušenou kožou tak do rany Tea tre olej kvapku, dezinfikuje aj rýchle hojí.. My zvykneme dávať o už spomínaný olej do vtedy až sa spraví chrasta.. Potom miešame Tea tre olej s Tea tre krémom a natierame okolie vzniknutej chrasty.. Veľmi rýchlo sa to hojí... Dcérke napríklad Tea tre krém nevyhovuje, u nej používame nechtikovy s kvapkou TT oleja...

katka_1
19. júl 2020

@mdz31 na modriny dávam san activ a na odreniny najskôr tree olej, potom tea tree krém a na chrasty je fajn nechtik

danusska
19. júl 2020

@mdz31 ako prevencia pred tvorbou modrín použiť okamžite po údere san aktív, žiadna modrina sa neurobí

mdz31
20. júl 2020

@zuzkamargit dakujem

mdz31
22. júl 2020

Ďakujem dievčatá za odpovede

zuzanka264
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zzuzanah
28. júl 2023

@mamonia ahoj, prosím, ako ty pracujes s Justom? ako by som sa mohla zaregistrovat a stat sa clenom aj ja? Vdaka

stulrajterova
28. júl 2023

@zzuzanah ahojky...ak chceš pokojne mi volaj...0904 354 195 - nie je to náročné...🙂 viem ti poradiť, podporiť...9 rokov s ňou pracujem 🙂 neoľutuješ toto rozhodnutie určite

evitakovacova
28. júl 2023

Pre zaujem o registraciu sa mi kludne mozete ozvat. Rada pomozem a zaregistrujem.

susana618
29. jan 2024

Prosím vas môžete mi napísať ako je to s riedenim 31 bylin keď chcem kloktat?koľko kvapiek stačí do vody?

susana618
29. jan 2024

Kokos prosím teraz stojí štartovacia sada just

evitakovacova
29. jan 2024

@susana618 do vody pridajte take 2-3 kv. A uvidite. Ja osobne si olej natieraam zvonka na krk,lebo nemoze velmi jeho chut citit.

evitakovacova
29. jan 2024

@susana618 startovacia sada je teraz za 130 €, kludne mi napiste sukromnu spravu, poslem vam blizsie infornacie.

maca283
1. feb 2024

Ak potrebuje niekto pomôcť napíšte rada poradím