Aká odsávačka je najlepšia?

jessi06
14. feb 2024

Ahojte zaujíma ma ci je lepšia manuálna odsávačka mlieka alebo elektrická?

cookie29
14. feb 2024

to zalezi aj od toho preco chces odsavat. Lepsia sama o sebe neexistuje. Ak potrebujes len z casu na cas, tak Ti manualna staci. Ak sa napriklad vracias do prace a potrebujes odsavat pravidelne, tak treba kvalitnu elektricku dvojitu.

jessi06
autor
14. feb 2024

@cookie29 do prace sa určite vracať nebudem 🙂určite si chcem užiť materskú a všetkehoo okolo toho 🙂tak postačí manuálna👌🙂ďakujem.

sejbipi
14. feb 2024

Tak ja som sa do práce tiež nevracala, ale plne som využila elektrickú, mala som mlieka na rozdávanie. Ak si predstavím, že by som denno-denne 2-3x mala manuálne odsávať, tak by ma šľahlo😀

cookie29
14. feb 2024

@jessi06 to bola len jedna z moznosti. Ja som napriklad jeden cas davala aj do laktaria. A do prace som sa vratit musela, lebo MD je len 10tyzdnov... u nas. Odsavala som 3-4 denne, minimalne 25minut zakazdym, takze si neviem predstavit, ze by som mala jednostrannu a manualnu...

lubkovaandrejka
14. feb 2024

@jessi06 Ahoj, ak ti mozem poradit, kup elektricku, ked sa nahodou stane,ze ju budes musiet pouzivat prabidelne, tak ti z manualnej ruka odpadne a budes nadavat.fakt. :D

jessi06
autor
14. feb 2024

@cookie29 aha tak to je iné.

jessi06
autor
14. feb 2024

@lubkovaandrejka ďakujem za tip👌

vlocka007
26. feb 2024

@jessi06 ja mám zas takú skúsenosť že elektrická mi neodsala nič a to som na medele v nemocnici odsávačka klasická rucna lepšie odsala ešte že som ju mala so sebou

jessi06
autor
26. feb 2024

@vlocka007 ja si tiez kúpim radšej tu manuálnu.

lubkovaandrejka
26. feb 2024

@jessi06 ak budes odsavat len obcas,tak staci manualna, ale ak to budes musiet robit pravidelne, budes nadavat jak pohan :D Nikdy nevies ci to bude tak ci onak.

lubkovaandrejka
26. feb 2024

@vlocka007 neber to v zlom, ani to tak nemyslim, ale nechapem, ako sa neda odsat s elektrickou odsavackou, ja som to uz citala u viacerych bab, no nerozumiem cim to je,ze dakomu to ide s elektrickou pomaly samo a niekto nevytiahne ani 5ml.

jessi06
autor
27. feb 2024

@lubkovaandrejka no preto radšej budem ručnu. Lebo ani ta elektrická ako čítam není nič moc extra.