Odsávačka soplíkov a mlieka - manuálne alebo elektrické?

katka13543
27. apr 2020

Dobrý deň.
Chcela by som sa spýtať na Vaše skúsenosti s odsávačkami. Sú lepšie ručné/manuálne alebo elektrické?
Ďakujem Vám za odpovede 🙂

diaalex
27. apr 2020

@katka13543 na soplíky určite nie ručná, mi mame na vysávač 🙂

fiafia
27. apr 2020

@katka13543 na sopliky sme mali par druhov, za mna najlepsia na vysavac. Odsavacku na mlieko som mala rucnu a k tomu mozem povedat len "neverending story "

asia83
27. apr 2020

@katka13543 Elektrické, určite. Z oboch som mala obe, čiže viem porovnať. Ručné sú pomalšie, menej efektívne.

smejko25
27. apr 2020

@katka13543 poriadne porozmyslaj ci sa ti oplati kvoli sopliku zakazdym vytahovat vysavac 🙂 ja mam objednanu z Ali za 10€ a som velmi spokojna 👌 je na usb nabijanie a mam ju vzdy po ruke 🙂
Niekedy sa treba s soplikom trosku zabavit ale je to paradicka

hrasocek12
28. apr 2020

@katka13543 odsavacka rucna na mlieko urcite ne, mna hrozne bradavky boleli a aj ruky z toho kym som odsala lebo nie vzdy nasalo dobre.. A na sopliky jednoznacne na vysavac stalo to 10eur a vytiahla som vzdy sopliky az z hlbky a vsetky, mala mala problem s chrcanim kvoli soplikom a ked som krasne vzdy vsetko vysala krasne dychalaa mala cisty nostek 🙏

evaachesa
29. apr 2020

Odsavacku na sopliky pouzivam iba elektricku LivingLab a zatial som vytiahla vsetky sopliky, pouzivame uz 6ty mesiac. Tiez by sa mi nechcelo vyberat zakazdym vysavac. Samozrejme mam aj tu na vysavac ale zatial sme ju nastastie nepotrebovali 🙂 odsavacku na mlieko som kupila tu z MK Medelu ak by bolo treba, ale nebolo. Dojcim bez problemov a nemusim odsavat.

admontis
24. júl 2020

@smejko25 Možem sa opýtat na spominanu odsavacku? Nahodou link nemas, ked si spokojna? 🙂 Dakujem

smejko25
24. júl 2020

@admontis € 5,29 30% Off | Kid Baby Nasal Aspirator Electric Nose Cleaner Newborn Baby care Sucker Cleaner Sniffling Equipment Safe Hygienic Nose Aspirator
https://a.aliexpress.com/_dZkkJuv

admontis
24. júl 2020

@smejko25 Si poklad! ďakujem ešte raz 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre