Aká veľkosť plienok do pôrodnice?

belleza
13. feb 2012

Viete mi poradiť akú veľkosť plienok a koľko balení mám kúpiť do pôrodnice? Termín mám v apríly. Sú dobré na začiatok tie Pampers premium care 4-9 alebo 2-5 kg?

cicimon
13. feb 2012

ak sa ti nenarodi 5 a viac kg dieta tak urcite to 2-5kg resp newborn, a do porodnice by si 1 balenie malo v poho stacit

hajanka
13. feb 2012

2-5 kila, tie newborn 😉

lucka1987
13. feb 2012

ja som mala presne tie premium care 2-5 kg.. mali sme 2900 kg ale aj tak sa mi zdali velke 😀 to zaprane zasednute oblecko si nevsimaj.. to ej erarne nemocnicne 😅

zewa11
13. feb 2012

Samozrejme 2-5kg,ja som mala biele pampersky a minula som asi 20ks 😉

lucia375
13. feb 2012

Ja som si kupila 3 - 6 kg babylove ale moje bábo má už teraz do 3 kg takze tie najmenšie som ani nekupovala. Jedno balenie úplne stačí.

janka_pn
13. feb 2012

urcite aspon jedno balenie newborn. rataj, ze zo zaciatku tak 6-8 plienok denne minimalne.

nikuska265
13. feb 2012

ja som kúpila dva balíky po 24ks newborn - 2-5kg jedno beriem do pôrodnice, to by malo stačiť a potom už veľké balenie na 3-6kg. naša malinká už mala pred 2 týždňami podľa ultrazvuku 3200g, tak jej to hádam nebude veliké 🙂

teddynko
13. feb 2012

Newborn.. aj v tom bude plávať, môj ich mal po prsia, a to mal váhu 3500 g. 😉

sweetsuzi
13. feb 2012

urcite Newborn, staci ti jedno 24 ks balenie - z vacsieho by vyletel(a) za jazdy 😀

79zuzana
13. feb 2012

ak ti mozem poradit, pockaj na neskorsie ultrazvuky, aby si mala predstavu ake velke bude babatko. Moja "malicka" vazila 4635 gramov, takze do tych 2-5 kg by som ju asi sotva stlacila 🙂

lubina
13. feb 2012

velkost newborn, fo tych 5 kg. Maloktore babatko ma viac ako 5 kg ked sa narodi 🙂 , a v porodnici aj tak kazde novorodeniatko schudne, kym sa nauci papat, takze tieto do 5 kg su akurat.

00matula
13. feb 2012

urcite tie newborn...my sme mali 1 balik a v porodnici nam vystacil..ale zalezi aj od porodnice. Ja som rodila v TT a znama v PN, ona na rozdiel odo mna minula asi len 5 plienok a ja skoro cely balik...-oni nemali room-in

ikke
14. feb 2012

newborn (c.1) u pampersiek maju tu vyhodu, ze maju "cikaci pasik", taky indikator, ci dieta cikalo. u nas sa to dost sleduje, tak to bola velka vyhoda, ale aj pre mna ako zacinajucu matku, kedze novorodenec urcite nenalozi hned polkilovu plienku 😅

mirkaza
14. feb 2012

Mne sa zdaju byt dobre aj plienocky Happy - pre novorodencov newborn 2-5 kg,maju vyrez na pupocnik.

gretka2
14. feb 2012

Jednoznacne Newborn, do 5 kg. Podla ultrazvuku sa moc neorientuj, je to nepresne, len orientacne. Mne sa sekli o cele kilo den pred porodom ( ? ). Budes potrebovat 6 a mozno az 9 kusov za den.

drnduliak
14. feb 2012

ja som kupovala rovno dvojky, tusim 3-6 kg, mala vazila skoro 3,700 a boli fajn...a pampersky su fajn, ale moj kozny ich napr,. moc neodporuca, vraj su kadecim napustane, odporucal mi babylove z dm alebo tesco-plienky-nie tie najlacnejsie ale tie zelene ci ake su to...pampersky ani teraz velmi nekupujem, ale zase su fajn, ze su take tenke a neposobia tak robustne.

luba142
14. feb 2012

@belleza ja som mala tieto.... http://www.docsimon.sk/tovar/pampers-plienky-1-... vyborne, krasne sali aj stolicu taku tu riedku aku mavaju kojene deticky, uz veru neviem kolko som ich minula ale pouzivala som ich pokym nemala dcerka 4 kila, potom uz som presla na vacsie.....ututo velkost odporucam krasne sedi, kdesto tie vacsie 3-6 kg su este velmi vysoke a aj okolo noziciek volnejsie, mam skusenosti s obomi velkostami u novorodencov 🙂

kuriatko84
14. feb 2012

urcite kup newborn. Aj v tych bude male ako utopene 😀 Mne sa tiez na ultrazvuku dost sekli. My sme vyskusali mnoho znaciek plienok cez babylove z dm, tesco plienky (zelene), gaga (tesco), plienky z lidla, ale na pampersky sa ziadne nechytaju! okrem tych oranzovych sleep&play, tie su na noc vobec neni dobre, kazdu noc bola mala precikana viac som ich nekupila😖 pre novorodenca su najlepsie pampers premium care, neskor tie zelene activ baby. To je nasa skusenost 😉