Aké máte monitor dychu? Ste spokojné?

barbora_nina
30. mar 2020

Dobrý deň, chcem sa opýtať či sa tu nájdu mamičky, ktoré používajú monitor dychu. Potrebovala by som nejakú recenziu, pretože sa neviem rozhodnúť či nejaký kúpiť alebo nie. Poprípade budem rada ak napíšete aj aké monitory máte.

Ďakujem 😊

123369
30. mar 2020

@barbora_nina ahoj,ja by som ho na 💯 percent kúpila, používala som ho až do roka a kúpila by som ho aj pri ďalšom bábätku.Mas istotu,a to je podľa mňa najviac ak by malo bábo reflux.Vsetky moje kamarátky ho majú a detičkám sa podaril reflux ,aj ty budeš vnoci kludnejsia.Niekto si ho dáva aj do kočíka.Neviem akú som mala zn.ale mala 2 platničky, takže super keď sa už bábo začne v postieľke posúvať.

123369
30. mar 2020

@barbora_nina * potvrdil reflux

dzejsik
30. mar 2020

@barbora_nina ja som si prenajala na pol roka z nemocnice, hlavne prve tri mesiace mi doprial kludny spanok, ze je maly ok

brigit8
30. mar 2020

@barbora_nina používala som pri oboch deťoch do 8 m, babysense 2 a pri druhej babysense 7, s oboma veľká spokojnosť. Vždy som kúpila nový a nie baxarovu, pretože ich po 2 rokoch treba kalibrovat.

bieladama
30. mar 2020

@barbora_nina pri dcere baby sense. A teraz som si kupila pre syna baby sense novy ❤️ Odporucam. A vyuzivali sme do roka.

selest
30. mar 2020

2 platnicky babysense

henka123123
30. mar 2020

babysense 2...max spokojnost

nikpa
30. mar 2020

@barbora_nina myslím, ze tu nie je nad čím premýšľať. Par eurova záležitosť ktorá môže tvojmu dieťaťu zachrániť život... Takže sama sa rozhodni či kúpiť alebo nie.

simiqe
30. mar 2020

Mame babysense 2 s dvomi platničkami co je super lebo sa rozloží na celú postieľku... Monitor dychu bola prvá vec co som kúpila do výbavy pre dieťa. Taka maličkosť ktorá nijak nezavadzia a moze ti zachrániť dieťa.

titla
31. mar 2020

Mala som babysense 2 a zachranilo mi to dieta. Syn mal 15 dni, ked prestal dychat pocas spanku. Keby nemam monitor, tak ho vcas nenajdem.

iva727272
31. mar 2020

@barbora_nina určite áno 🙂 my sme používali Snuza PICO, pripína sa na plienku a na mobile ukazuje aj cca teplotu, frekvenciu dychu a ďalšie. Asi do 8 mesiaca lebo potom sa začal pretacat v noci na bruško a to by ho tlačilo. Ale odporúčam 🙂

lenuliatko84
31. mar 2020

Ja som mala tomme typpe a bola som velmi spokojna

ivula0807
31. mar 2020

Babysense 2, maximalna spokojnost, ani jeden plany poplach ani nic podobne....a bola som ovela pokojnejsia, zapinali sme ho pocas kazdeho jedneho spanku malej a pouzivali sme ho velmi dlho. Do tohto sa urcite oplati investovat

blah24
31. mar 2020

@barbora_nina my mame pujceny z dovery. Pujcuji na pul roku zadarmo. Zalezi jakou date pojistovnu. Ale urcite bych si ho poridila

blah24
31. mar 2020

@barbora_nina a v doktoru maxovi pijcuji taky. Tusim 6€ na mesic