Aké máte skúsenosti s týmto chodítkom?

kika12345k
15. dec 2023

Pomohlo vam? Rado dieťatko s ním chodilo? Či sú to vyhodené peniaze? 😄 aké máte skúsenosti?nemyslim konkrétne len toto jedno, ale choditka na tento štýl. Ďakujem

dettilv
15. dec 2023

@kika12345k dcéra ho používa teraz👍má 3 roky.😅

anavixy
16. dec 2023

Pre dieta ktore sa len uci chodit je takato pomocka nevhodna. Pre dieta, ktore uz samostatne chodi je to vporiadku, zahrat sa mozno zahra, ale myslim si ze su aj lepsie veci na hranie.. ako pomocka k chodeniu ale urcite nie.

andreatytler
16. dec 2023

@kika12345k My sme mali zeleny vozik z Ikea. Ten syn miloval a vyuzival ho hrozne dlho. Aj cez 3 roky mal ked ho stale rad tlacil. Bola to uzasna pomocka ktora ho drzala na uzde na prechadkach. Bez neho bol ako neriadena strela a utekal na cestu. S tymto vozikom bol ovela pomalsi a kludnejsi.

amelie2017
16. dec 2023

My sme mali zebru od fisher price, ale realne ju dcera pouzivala, az ked uz chodit vedela, ale vonku sa este citila neista. Doma cupitala, ale vonku na prechadzke sa bala. S choditkom sla lepsie.

dally55
16. dec 2023

@anavixy prečo nevhodná pri začínajúcom chodení? Veď práve toto aj pediatri schvaľujú že keď už niečo na ucenie tak jedine takéto čo tlači pred sebou

dally55
16. dec 2023

My sme mali podobne plastové, dcérke chvíľu trvalo kým pochopila čo s tým ma robiť, len sa s tým hrala ale keď prišla na to že s tým môže chodiť používala to práve na podporu chodenia, veľmi sa tešila že zrazu chodi 🙂 len na podporu chodenia to využila ozaj len kratucko, potom sa púšťala aj sama do chodenia a do priestoru a chodidko uz len len na hranie mame, za mna dobrá vec 🙂

majlo1234
16. dec 2023

@dally55 nie, dieta sa ma naucit chodit samostatne, pri tlaceni hocicoho ma inak tazisko, inak zapaja svaly. Ak chcem byt uplne extremna, neodporuca sa ani tlacit doma stolicky, nic pohyblive, skor odviest pozornost a nechat dietatko vyzriet na samostatnu chodzu

syslik81
16. dec 2023

moja mala podobne a super -nema ziadne deficity pri chodeni a vyvijala sa super... pediatri kazdy rok doporucuju daco ine a vsetko je nevhodne ..uz si mozu podat ruku s americkymi vedcami co zistili ze nic nezistili ....

mogaa
16. dec 2023

Je to fajn pomôcka k chodeniu, ale až vtedy keď už dieťa samostatne stojí a samo chodí popri nábytku, len sa bojí samo pustiť do priestoru....ale určite to nie je vhodné ak dieťa len začína s chôdzou teda u dieťaťa čo je mladšie ako rok....našej to veľmi pomohlo sa rozchodiť ale to už mala 14 mesiacov len sa bála sama púšťať do priestoru.....