Ako rýchlo rastie nožička dieťatku?

kiwi82
8. jan 2012

Tak ma dnes napadlo, že keď už sú tie výpredaje a dajú sa kúpiť pekné a kvalitné topánočky aj o 50 percent lacnejšie, že či by som teda malej nekúpila čižmičky už na budúci rok. lenže dá sa vôbec určiť, akú veľkosť bude mať o rok? teraz má 18 mesiacov a nosí č.22. kebyže jej chcem kúpiť snehule na budúci rok tak aké číslo jej kúpiť, dá sa to vôbec takto dopredu? sú nejaké tabuľky veľkostí, že akú nožku by malo mať 2,5 ročné dieťatko? alebo je to blbosť takto kupovať? máte s tým mamičky súskenosti? dakujem.

zuzikkaa
8. jan 2012

@kiwi82 je to blbost 😒 neodhadnes...aj ked po 2roku uz ta nozicka rastie pomalsie

piacere
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jarunka111
8. jan 2012

@kiwi82 napadlo to už aj mňa, ale neriskujem. Malý minulú zimu mal tiež č.22 a tento rok č.25. Pochybujem, že sa to dá takto dopredu dobre kúpiť. Asi by to bolo len tak od oka a to neviem. Ak by boli malé, tak aj tak musíš kupovať a tamtie predať. Ak budú veľké, tak asi tiež nič moc. A možno budú dobré 😀 a máš to v suchu. Možno na to niekto má nejakú fintu, ale asi to nebude platiť všeobecne pre všetky malé nohy 😀 😀 😀

anjelicek26
8. jan 2012

@kiwi82 - pozri skus odhadnut, bud bude nosit c. 24 alebo c. 25... ak sapomylis, stale ich mozes predat, za tu vypredajovu cenu sa po novych topankach na bazare zlahne zem... hlavne ak kupis kvalitne topanky. Pokial kupis superfit, naturino... nemas co pokazit...