Ako vás pri nakupovaní ovplyvňujú akcie a zľavy?

daska_tesco
3. jún 2016

Zaujímajú vás cenové akcie a zľavy pri nakupovaní? Riadite sa pri nakupovaní do domácnosti aj podľa toho, či je výrobok v akcii?

Pri objednávaní tovaru cez donáškovú službu Tesco Potraviny domov nájdete všetky výrobky so zľavou v spoločnej záložke Akcie. Tak vám neuniknú žiadne výhodné ceny, ktoré prebiehajú aj v obchodoch: https://potravinydomov.itesco.sk/groceries/sk-S...

Podeľte sa s nami o vaše názory na zľavy a výpredaje a jednu z vás za zaujímavý príspevok zajtra odmeníme 15 € kupónom na nákup cez donáškovú službu Tesco Potraviny domov a 3 z vás získajú balíček vlhčených obrúskov Tesco Loves baby. 🙂

xxxxxnnnnn
3. jún 2016

Určite ma zaujímajú cenové akcie a zľavy pri nakupovaní. Vždy si poriadne prezriem leták, napíšem si zoznam, aby som na nič nezabudla.............a vždy kúpim aj to, čo som v zozname nemala. Sú výrobky, pri ktorých vyslovene čakám na "akciu" - lebo ich vtedy kupujem vo väčšom. Napr. veľké kartónové balenie mlieka. Alebo ma poteší zľava na oblečenie, keďže to kupujeme každú chvíľu.

Ostatné výrobky, ktoré potrebujeme deň čo deň musím kúpiť bez ohľadu na to, či sú a či nie sú v akcii. Deti potrebujú papať všetko a nikdy som na deťoch nešetrila. Ich zdravie a pohoda je na prvom mieste 🙂 🙂 🙂

sintra
3. jún 2016

Sledujem aj tento faktor, ale samotne AKCIA a ZLAVA este automaticky neznamena, ze je tovar realne lacnejsi...mam celkom dobru pamat, takze evidujem, ako obchody robia tzv.falosne zlacnovanie.

irenaliza
3. jún 2016

Dobrý deň,áno akcie a zľavy využívam rada, keď príde leták prelistujem a možno niekedy aj vďaka akcii kúpim. Keďže sme 6 členná rodinka tak sa ušetrené peniažky zídu. A v akcii kupujem aj do zásoby ak to výrobky dovoľujú- napr. plienky, vlhčené utierky, pracie prášky... a a niekedy si akcie všimnem až v obchode a celkom potešia, napr. ako teraz v Tescu bolo na oblečene, tak sme kúpili a radosť bola veľká u dcér aj u mňa, že som dobre nakúpila za menej peniažkov. Ale jasné, že nie všetko sa á kúpiť v akcii, kupujem každý deň. Ale som prečo nie myslím si, že akcie aj výpredaje sú fajn. Prajem krásny deň

permanentka
3. jún 2016

Priznam sa ze ja som zlavovy tip, mna obchod hned dostane ked je nejaka zlava 🙂 dokonca ani nemusi byt vyrazna staci ze tam blika "zlava" a uz ma maju 😀 a ano uprednostnujem produkty ktore su v zlave, dokocna som ochotna ist aj do ineho obchodneho nez som zvyknuta, ak tam je zlava 🙂

daska_tesco
autor
3. jún 2016

@permanentka To je pekné pomenovanie " zľavový tip " 🙂

permanentka
3. jún 2016

@daska_tesco ups, a este aj v tom pomenovani spravim chybu 😀 "zlavovy typ" som chcela 🙂

bibyke
3. jún 2016

Ja sa riadim letákmi, napisem si zoznam,kde je čo v akcii a väčšinou sa tým aj riadim, ale keďže najradšej chodíme do Tesca tak väčšinou si napisem zoznam odtial a ostatnými sa už prispôsobim🙂 Akurat nám dnes došli domov kupóny, škoda,že neprisli už včera,bola som na veľký nákup 😀

ankapribinova
3. jún 2016

taaaak clekovo zľavy a akcie ovplyvňujú asi každého. Ja som najnovšie prepadla boom-u na http://www.kuponyzdarma.sk/ , alebo aj celkom často behám po stránkach zlavomat.sk. A samozrejme aj čo sa týka Tesca :D to je saozrejme. V mojom okolí asi ani nepoznám človeka, ktorý by nechodil na veľké nákupy práve tam. Zlavy sú proste ako magnet na človeka - stále ich vyhľadáva :D viem posúdiť na sebe aj na mojej mamine. Koľko rázy sa nám už stalo, že sme niečo aj kúpili (čo pôvodne na našom nákupnom zozname nebolo), len preto že to bolo v zľave a odchádzame tak vždy s dobrým pocitom :D

katkanr
3. jún 2016

Dobrý deň,
u nás v rodine mám ja pod palcom všetky akčne letáky.Dokonca mám prehlad kde kedy akčný letak začina 😀 Manžel si už zo mňa robí srandu,keď ma vidí s hrbou letákov a perom v ruke. Mám namies to relaxu 😵 kedže pri ročnom dieťati si nájdem len velmi malo pre seba. 🙄

stellamaris
3. jún 2016

@daska_tesco ako ini prestudujem letaky a ked najdem nieco zaujimave ,potrebne a v akcii,tak aj nakupim ,niekedy aj vo väcsom mnozstve.Riadim sa ale pravidlami,ci danu vec alebo potravinu potrebujem,ci je dlho trvanliva alebo skor dlho nevydrzi a tak.Rozhodne nekupujem nic,co je iba lacne a nepotrebujem to.Spontanne nakupy nie su odteraz nic pre mna,kupujem iba to,co potrebujem,zbytocnosti nie.Tym mame dost a predavame ich,podarujeme alebo vyhodime 🙂

marika_marika
3. jún 2016

Zľavy a akcie ma určite ovplyvňujú. Ak je zľavnený tovar, ktorý kupujeme vo väčšom množstve, jednoznačne ho chcem nakúpiť, a čo najviac. Na výhodné zľavy upozorňujem aj svojich blízkych. Ak potrebujem nejaký tovar, pri ktorom pre mňa značka nie je až tak dôležitá, vyberám si taký, ktorý je najvýhodnejší.

1981mirka
3. jún 2016

Veeeeeeeeeeeeľmi 😉
Milujem akcie a hlavne zľavy.
Pri normálnom nákupe tomu viem odolať, ale ak sa jedná o oblečenie pre deti a hračky, tak som schopná minúť aj výplatu /manželovu 😀 /
Často sa mi stane, že ideme kúpiť potraviny a zrazu je polovica košíka zaprataná oblečkom a hračkami. Naposledy som dokúpila dcérenkám hračky v 70% zľave u vás v Tescu. Bolo ich toľko, že mali byť aj k vianociam a už dnes dám neterke poslednú z nich k meninám.
Teraz len dúfam, že tie zľavy zopakujete, lebo hračiek nie je nikdy dosť.

blevka
3. jún 2016

Zľavy a akcie ovplyvňujú aj mňa, keď mám na výber, dam prednost výrobku v akcii. A ak je akcia na niečo čo mám rada, tak nikdy neodolam. Inak musím povedať, že tesco donaska je super služba a odkedy mám malé deti tak ju pravidelne využívam. Aj maminu som naucila, keďže má zdravotné problémy a návšteva obchodu je pre ňu niekedy náročná. A chalan čo vozí potraviny u nás je veľmi zlatý, tašky mi vyložil az na kuchynskú linku, keď som bola tehotná😃

jarnicka
3. jún 2016

Je super nakupit so zlavou a rada vyuzivam tesco kupony- vyhody☺

karolin2
3. jún 2016

Som človek na akcie. U mňa je to dedičné, zdedila som to po ockovi. Tiež mal vynikajúci prehľad o cenách a vedel čo v ktorom obchode sa oplatí nakúpiť. Zbožňujem akcie, dalo by sa povedať, že som nákupná maniačka na akcie. Hlavne čo sa týka tovarov posledné kusy. Dopredu mám kúpené darčeky nemusím riešiť na poslednú chvíľu. (sem-tam sa pritrafí výnimka) A práve tieto akcie spestrujú môj život. Na takéto veci som natrafila hlavne v TESCU.

bestester
3. jún 2016

Akcie veru su takym lepom na ludi 🙂 ja akcie kvitujem je to fajn. Ale nemam rada to mnozstvo ludi ked sa stretne v supermarketoch a dobre ze sa nepozabijaju :/

bubinko1506
3. jún 2016

musim sa priznat, ze zlavy a akcie nesledujem. mame uz overene produkty, ktore kupujeme - ked je na ten produkt zlava, potesi ma to, ale inak tie zlavy nesledujem.
viackrat som si vsimla, ze pri tovare je sice akciova cenovka, ale s uvedenou povodnou cenou a ludia ten tovar kupuju, akoby tam bola neviem aka zlava (bezne HM Tesco Petrzalka). alebo pokial je uvedena povodna cena, tak je tak premrstena, ze za tu cenu sa ten tovar nikdy nepredaval.

liaka
3. jún 2016

Ja by som privitala zlavove kupony napr. v auguste na skolske potreby, oblecenie, obuv. Ale take, ze pri 15€ nakupe 5€ zlava a podobne... Pri prihlaskach na Club karte sa vyplnali aj polozky deti, vek.. takze v systeme mate koho "potesit". Alebo kupony na plienky Tesco. Kupujem pravidelne, potesila by ma zlava 2-3€... Na vlh.obrusky zlavu dostavam a na plienocky nie... Inac akcie a zlavy vyuzivam, ale nie vzdy vsetko zlacnene je aj lacne. Ako dnes syr na vysmazanie dva kusy v baleni zaruka koncila zajtra za 2,35€ a normalne bol v akcii za 2,09( tam som si datum spotreby nevsimla)

terezka1947
3. jún 2016

ak mam cas,rada si pozriem,kde je co v zlave,ale rozhodne si poriadne premyslim,ci nieco kupim....iba preto,ze je nieco v zlave tak urcite nie
musim sa priznat,ze sa rada tulam po tesco supermarketoch 😀
niekedy sme este pocas chodenia s manzelom randili pri nakupovani=robili sme velke nakupy a potom to delili pre obe rodiny...a musim povedat,ze to vobec nie je zly tip na rande a spoznavanie buduceho manzela...aspon mne sa to osvedcilo 😀 😀 😀
inak sa mi celkom Tesco paci,pretoze sa tam da kupit naozaj vsetko
no,zislo by sa nejako ozvlastnit vernostny program....mame kartu,aj kupony na zlavy vyuzivame,ale mozno by to chcelo nieco nove,nejako aspon na tesco vyrobky dat speci zlavy za vernostne body,napr.,prip.nad urcitu sumu nakupu mat pri kazdom nakupe vzdy nejake percento dole na tesco vyrobky=automaticky nech t odrataju pri pokladni
a paci sa mi aj kvalita a variabilita oblecenia pre celu rodinu v tescu

daska_tesco
autor
3. jún 2016

@bestester Mám to podobne, aj preto používam Tesco Potraviny domov na nákupy do domácnosti a oblečenie, nábytok, to sledujem aj vo výpredajoch. 🙂

daska_tesco
autor
3. jún 2016

@terezka1947 To je fajn tip! Ďakujeme 🙂

terezka1947
3. jún 2016

@daska_tesco a este musim dodat...plavky mam zasadne z tesca...a fakt sa mi osvedcili najviac....konkuruju svetovym znackam,....a su za normlane ceny

daska_tesco
autor
3. jún 2016

@karolin2 A prečo más akcie najradšej? Aký je hlavný dôvod? Je to len úspora peňazí, alebo skôr pocit, že si niečo výhodne ulovila? 🙂

magduslinca
3. jún 2016

Akcie sú droga myslím, že pre každú ženu. Či? 🙂 najmä akcie na oblečenie. To je priam lákadlom. Včera sme s drahým akurát boli v tescu kúpiť len vajcia a že šak si odbehnem do oddelenia s oblečením. To určite.. Držal ma za ruku a nie a nie pustiť. Stále len, že "zlatko, ale veď my sme prišli len pre vajcia, nechceme tu stráviť dve hodiny" a bola som vybavená :/

kotatko1232
3. jún 2016

ja ked chcem nieco tak si to kupim ci je to v akcii alebo nie...

pes123456
3. jún 2016

však dobre viete ako ovplyvňujú a ako máte ovplyvňovať tak čo riešime :DD

ingrid16
3. jún 2016

Milujem zlavy a hlavne tie tipu ,,8,98€ ,, zlava na ,,8,97€,,. Na obrovskom putaci. Tuto uzasnu zlavu som raz vystihla v Tescu.

evulienkaslx
3. jún 2016

ano, ovplyvnuju ma akcie a zlavy, ked sa vyberam na nakup, robim si zoznam potravin, ktore potrebujeme a potom si pozriem aktualny letak a doplnim, co tam vidim v akcii a zoberiem aj, co aktualne nepotrebujem, ale minie sa urcite neskor 🙂

karolin2
3. jún 2016

@daska_tesco na jednej strane áno je to úspora peňazí, na druhej strane môžem pre nás dožičiť niečo čomu sa potešíme. Keď moja staršia dcérka chodila do jasličiek, za pár eur som nakúpila farebné ceruzky, pastelky (vo výpredaji boli za cca. 0,20 EUR) , omaľovanky (tiež za nejakých pár centov) a nejaké hračky a tak som mohla im tiež niečim prispieť. Potešilo to.

mixa111
3. jún 2016

Ja zboznujem vypredaje, hlavne oblecenia. Kedze nie som typ, ktory musi mat kazdy novy kusok, nerobi mi problem pockat do vypredajov. Samozrejme mam prelistovane aj letaky, ale tie najviac vyuzivam ako inspiraciu na varenie - ked mi nic nenapada, prelistujem letak a vacsinou mi padne do oka nejaka ingrediencia, z ktorej potom nieco navarin.