Akú aviváž použiť a ako prať, aby bielizeň voňala?

martinkaadominik
29. jan 2015

Pri praní som použila rôzne aviváže, najmä zn. Silan alebo aj neznačkové. Ak mi bielizeň voňala, tak iba niekoľko praní. Potom už nie. Mám pračku Electorlux a potom suším bieliteň v sušičke tej iste značky. Dodržujem dávkovanie aviváže podľa etikety (takmer plné viečko) a nalejem ju do priehradky na aviváž. Od Silanu bielizeň vonia veľmi slabo, skoro vôbec. Naposledy mi manžel kúpil neznačkovú aviváž a od tej bielizeň konečne pekne a silnejšie voňala. Ale iba niekoľko praní. Nádobku na pracie prostriedky som následne očistila, ale nepomohlo to. Viem, že niektoré mamičky majú nádherne voňajúcu bielizeň. Ako to docieliť? Ďakujem. 🙂

martuskask
30. jan 2015

pouzivam kapsule na pranie a avivaz Silan, vsetko z Rakuska a pradlo vonia nadherne

sev111
30. jan 2015

u mňa top Kuschelweich žltý a Lenor nemecký žltý 🙂 striedam ich

ivet1371
30. jan 2015

Do pračky je dobre aspon kazde 2-3 mesiace naliat ocot a pustit na 90 tku .a naj su avivaz aj prašky s nemecka a rakuska.a tu je kvalitna avivaz coccolino zlate

gugu
30. jan 2015

Ja kupujem v Kauflande (inde som nevidela) avivaz Oli Batola, modru. Stoji 1,29€. Ale davkujem kvoli voni pol vrsku hned k tekutemu prasku, aby sa to dokladnejsie vyplachlo. A pradlo vonia niektore viac, niektore menej, zavisi od materialu. 🙂

florianpl
3. júl 2015

Drogérie a Kozmetika z Nemecká
http://e-florian.com/?sLang=sk

montinka
3. júl 2015

Softlan 🙂

dadka1005
21. júl 2015

Ja som spokojná s avivážou Cocolino v bielej farbe, pre pokožku dieťaťa je šetrná, super cena aviváže je na www.qbdrogeria.sk

brisilda
21. júl 2015

ja avivaze striedam nakolko ak dlhodobo pouzivam jednu tak na vonu si zvyknem a mam pocit , ze veci uz nevonaju , striedam silan , lenor a cocolino .

terka811
5. sep 2015

Mne sa najlepsie osvedcila avivaz lenor.

lovelly26
3. nov 2015

u nas vyhrava gel Ariel Febreeze - dostat v at a k tomu Lenor - bud tmavozeleny alebo nejake ine ... a ked davam do susicky mam take utierky Lenor - neskutocna vona ked vyberiem pradlo odtial 🙂

misinka0203
6. dec 2015

A v com ste prali vecicky pre novorodenca a ako periete take tie makkucke vecicky ???dakujem

moonniikkaa
7. dec 2015

Prášky, aviváže a odstraňovače škvŕn preukázateľne spôsobujú alergie, respiračné problémy, ekzémy a kožné problémy. Koža je najväčší ľudský orgán ktorý všetko vstrebáva do organizmu, najviac u detí a pri potení. Takže perieme bez aviváže s dvojitým pláchaním aby sme sa zbavili chémie. 😉
Ale, čo tam po zdraví, hlavne nech to voní 😉

miroslavab13
7. dec 2015

Ja pouzivam Silan modry ale nemozem si pomoct nejako slabo vonia ... a Lenor som este nemala , dakujem za inspiraciu, vyskusam 🙂

slivka11
7. dec 2015
Používateľ slivka11 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od slivka11.

ja pouzivam ariel a som spokojna

katka1981
7. dec 2015

Avivaz uz roky nepouzivam, pouzivam Dreft a bielizen mi vonia cely cas, kym ju znovu nedam prat.

nava
27. feb 2016

Kde sa dá zohnať aviváž ornej na Slovensku ?

ivonka1990
13. sep 2016

Baby chorvátska zn.ornel je topkaaaa a teta violeta tiež krásne vonia len kde kúpim?

sunny8
19. sep 2016

Modry lenor mojej nebolo nic z toho a ked som v tom vyprala saty a vybrala ich o mesiac zo skrine vzdy tam bol ten zavan avivaze🙂

dadka76
27. jan 2017

Ja používam do sušičky prádla sušiace vajíčka ecoegg s vôňou čistej bavlny a sú naozaj super! Vôňa je jemná, ale počas sušenia vonia celý dom a tak isto aj prádlo vydrží dlho voňavé. Okrem tejto vône je v ponuke aj vôňa jarných kvetov, kto má rád kvetinové vône. Tá je tiež pekná. Dokúpila som si aj aviváže z týchto vôní a musím povedať, že som max. spokojná. 🙂

ivana11155
27. jan 2017

U mna vyhrava modry softlan a modre cocolino creations.

evita_g
27. jan 2017

@dadka76 Ahoj. Zaujalo ma to vajíčko do sušičky a chcela by som sa spýtať, či stačí používať jedno, alebo je lepšie dať ku bielizni dve? Aké veľké to asi je? Vďaka za odpoveď.

marosinecko
27. jan 2017

@sunny8 lenor je najlepší 🖒🖒

dadka76
27. jan 2017

@evita_g ja používam dve vajíčka / tak odporúčajú/...ale ak nechceš príliš voňavé prádlo, tak tyčinku stačí dať len do jedného vajíčka...ono to má vlastne slúžiť aj na rýchlejšie sušenie bielizne a eliminovanie elektrizovania ...takže dve asi lepšie účinkujú....veľkosť je cca 7cm...v balení sú 2 vajíčka a 4 tyčinky....2 tyčinky by mali slúžiť cca na 20 sušení, ale ja suším už dlhšie a stále pekne voňajú....potom sa dajú dokúpiť už len náhradné tyčinky. vajíčka ostávajú 🙂

evita_g
27. jan 2017

@dadka76 Aha, tak to je super, že v balení sú 2 vajíčka, ja som si myslela, že len jedno. Výborne, už aj objednávam 🙂 Vďaka za odpoveď.

dadka76
28. jan 2017

@evita_g a pre akú vôňu si sa nakoniec rozhodla?

evita_g
28. jan 2017

@dadka76 vyskúšam bavlnu

dadka76
28. jan 2017

@evita_g mne sa tiež viacej páči bavlna...aj ked vôňa kvetov je tiež príjemná...dúfam, že budeš taká spokojná ako ja 🙂 potom daj vedieť 🙂

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenka910
9. mar 2017

@dadka76 ahoj a kde si kupila tie vajicka do susicky.napis mi spravu

evittam
9. mar 2017

@dadka76 Aj ja poprosim info. Dik