Akú bundičku k týmto čižmičkám?

emily1
23. aug 2012

aku bundicku by ste mi poradili pre dcerku k tymto cizmickam yetovkam.pozeram na modrom koniku je ich tam velmi vela a nemozem sa rozhodnut. :D tak neake rady alebo linky poprosim dakujem 🙂 vel.104

adri2211
23. aug 2012

urcite nejaku chlpatku, nech je stylova 🙂 alebo v podobnej farbe modrej. inak su krasne tie cizmy

masinka
23. aug 2012

co tam po tom, co sa paci cudzim zenskym na koniku, posad dcerku k netu a nech si vyberie co sa jej paci a co bude rada nosit ;-D (ty ju len jemne usmerni, nech sa to nebije a nech je primerana cena)

petraxy6
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anjelicek26
23. aug 2012

@masinka - nic v zlom ale 3 rocne dieta posadit k netu 😅 Scout ma krasne bundicky, aj v takejto modrej som videla 🙂

http://www.baur.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WF...

hradnapani
23. aug 2012

celkom si ma rozosmiala :D vonku 35 stupnov a tu sa riesia snehule 😀

no neviem, nevyznam sa do tejto mody, ale ked bude mat chlpatu aj bundu, tak aby si ju nepomylili s nejakym psikom. Ja by som bola za nechlpatu verziu. A ako uz bolo spomenute, nech si vyberie aj dcera, co sa jej paci. Mozno budes aj prekvapena, ako si super vyberie a bude zladena. Poznam jednu trojrocnu slecnu, co si vybera oblecko uplne sama a tak sa vie nahodit, ze len oci otvaram, este aj kabelku k tomu zladi 😎