Akú detskú kozmetiku by ste odporučili?

lienka1987
15. sep 2016

Ahojte maminky, chcem sa Vás opýtať, akú značku kozmetiky by ste mi odporučili pre bábätko? 🙂 Momentálne čakáme naše prvé, no je fajn si urobiť trošku prieskum, nakoľko sa v detskej kozmetike nevyznám, a tiež by ma zaujímalo čo je potrebne učite z nej pre dieťaťko zadovážiť, aby sme na nič nezabudli..ďakujem za každú odpoveď..

yanni
31. okt 2016

@lienka1987 ani nic nekupuj. POckaj, pokym sa ti dieta narodi. Nakupis "hluposti" a dieta bude mat nejaky problem, nic nepouzijes. A este, aj ked dieta nebude mat nijaky kozny proble (a hlavne vtedy), netreba NIIIIIC. Okupat v cistej vode, potom len osusit. Popripade aj bude mat suchsiu pokozku, tak trochu pletoveho mlieka (Hipp je super alebo Sebamed).
Na zadok Sudocrem alebo nieco podobne ale tiez ti na zaciatok staci malicke balenie, nenatierat preventivne. Len ked bude mat cervene alebo fakt uz zapareninu. Ale ti poviem, radsej 1-2 plienky denne viac ako zaparenina. NAsa najmladsia ma 15 mesiacov a zapareninu este NIKDY nemala. A to, ked jej idu zuby, VZDY doslova 10 krat za den ser.....
Sprchovy Gel sme zacali pouzivat az ca. v roku, ked zacala bahat a vonku sa obhadzovat pieskom atd. Pouzivam dva v jednom od Hipp (sampon+sprchac).

lienka1987
autor
1. nov 2016

@yanni ale ja nejdem kupovať teraz hneď 😀 termín mam v marci, zatial som si robila prieskum, kedze sa v tom moc nevyznam..tak ci tak, kupim sprchac 2v1 Hipp, aviril olej a zasyp, pre istotu nieco na zapareniny a tot vsetko..urcite nebudem umyvat len v cistej vode..respektujem názor vsetkych, ktori svoje deticky umyvaju len vodou, ja vsak toho zastancom nie som..

nuska
1. nov 2016

Určite odporúčam aloe vera od LR. Krásne vonia, dlho vydrží lebo stačí len kvapka a je naozaj kvalitná. Žiadne parabény. Obsahuje 30-40% aloe a k tomu nechtík. Aloe ma funkciu udržiavať pokožku vlhkú, nevysušuje, čo je dôležité najmä teraz keď ide zima. Je tam aj krém na zadoček a ten odkedy používame nemali sme žiadne problémy a to fakt použijem len minimum. Občas deťom ukradnem a ja s tým tiež natriem lebo to naozaj krásne vonia a telové mliečko je proste super 🙂 Ak by si mala záujem, napíš, dám ti kontakt.

slnieckoma
1. nov 2016

@nuska aka znacka je LR??

nuska
1. nov 2016

@slnieckoma LR je nemecka znacka prirodnej kozmetiky ale aj doplnkov pre zdravie. Vyuziva hlavne vynikajuce ucinky aloe vera ale ma aj radu z miktostriebra. V obchode ju ale nedostanes, da sa kupit len od kvalifikovanych patnerov, ktory presli skoleniami a vedia poradit. Cena je vsak porovnatelna napr. s HIpp

slnieckoma
1. nov 2016

@nuska ok a nazov je LR ci to je skratka?

didulka85
1. nov 2016

Dceru mam alergicku na vsetko mozne aj nemozne. Jedine co stoleruje je Weleda.

nuska
1. nov 2016

@slnieckoma ano lrn LR. Tu he oficialba stranka http://www.lr-slovak.com/ ale objednat sa cez nu neda. Len cez oficialneho distributora, ako dom pisala. ak tak napiste mi spravu.