Akú veľkosť topánky pre 6 mesačného chlapca s 9 cm dlhou nožičkou?

paradis27
7. jan 2014

ake cislo topanky je dlzka nozicky 9 cm?

erika71
7. jan 2014

To je malinká nožička. Tak napr. čo vyrába Partizánske detské papučky, tak č.17 je na 10,5 cm-ovú nožičku a menšie ani na sklade nemajú . To sú tie klasické, na ktorých sme ešte aj my vyrastali. Vzadu vyvýšené,aby držali a jemná klemba.

luba28
7. jan 2014

ja som kupovala v tescu capacky na 6.mesiacov,....oni su podla veku rozdelene,....a nestalo sa,ze nesedeli,... 🙂

andrea561
7. jan 2014

takemu malinkemu netreba topanky, ked tak len do kocika aby mu nebolo chladno nejake capacky teple 🙂

charllotte
7. jan 2014

bude to asi ta 17, posielam prehlad dlzky nozicky + cislo topanocky http://www.forkids.sk/rodicom/velkosti-detskej-...

sense
7. jan 2014

no my co sme kupovali v tescu podla veku nesedeli ani jedny, a topanocky by som kupovala az ked dieta zacne chodit....

ikke
7. jan 2014

hocijaku.
este urcite nechodi a na okrasu do kocika je to uplne jedno, hocico, co je vacsie.
pri tomto veku a velkosti sa kupuju tzv. capacky a tie su "cislovane" podla veku. ale funkcne bohate stacia aj na von hrube ponozky a deka/fusak.

fopka
7. jan 2014

č. 17 sedí na 10 - 10,5 cm nožicku...s menším cislovanim som sa nestretla.... myslim, ze mensie su rozdelene podla veku, a tiez si myslim, ze skutocne topanocky treba, az ked babo zacne chodit... pripadne teraz v zime nejake capačky

kilian
7. jan 2014

Topanky?? Pre sestmesacne babo?? Hmmmm...nechces mu hned aj skolsku tasku kupit?

hoblinka13
8. jan 2014

neadavate detom ani papucky,ked su v pavuku?ak ano,ked su vhodne?na zavazovanie alebo ine?

elilly
16. jan 2014

Ja som mojim detom davala "topanocky" akurat do kociku na prechadzky a na doma hrube ponozky s protismykovou upravou 😉