Body a polodupačky. Kde ich nakupujete?

jaroe
7. máj 2009

Zienky poradili by ste mi v akom e-shope nakupujete bodycka a polodupacky? Mate nejake overene, kvalitne, kde sa nevytaha guma a neroztahuju pri krku? Za rozumnu cenu samozrejme 🙂

zrzulka
12. máj 2009

tak to som prekvapena ze vam sa bodynka Cherokee nevytahali. ja som myslela tie biele. Musim ich niekedy odfotit.
Ale je pravda ze co mi doniesla sestra Cherokee z Uk tak tie su podstatne kvalitnejsie ako tie co som kupila na SR. Niekedy mam pocit ze tu na Sr vozia len "odpad" co v inych krajinach nechcu.

geegee
12. máj 2009

vacsinu vecu pre mensieho kupujem v Antony - cez internet, alebo v BB priamo v predajni. A vacsiemu Cherokee asi najcastejsie, ale to preto, lebo mam Tesco pod nosom, tak kupim prve co najdem 😀

susik77
12. máj 2009

bzuco: body za 200 Sk? Tak to musi byt luxusne 😕 Ja rada kupujem velke bal. body v Mothecare -7 ks stoji okolo 500 Kc Som velmi spokojna. Suhlasim, ze este su velmi kvalitne v H&M. Prip. Next...C&A som bola dost nespokojna ☹
A velmi lacno som minule kupila bodycka v Tescu - 7 ks za 110 Kc...

pepies
13. máj 2009

susik77 mas aj body za 300- Sk, napr. Disney Kolekcia v HM-ku ......... Aj drahsie ......

Ja mam najlepsie skusenosti s Tescom............. Mozete prat do nemoty a nic sa s nimi nestane .......
Antony moze byt, ale lacnejsie to vychadza v Tescu ......... V Tescu sa oplatia tiez 7balenia alebo 3balenia .....
V HM-ku su dobre aj tie z bio-bavlny, tie stoja okolo 150,- Sk / kus.

terezka044
13. máj 2009

ja sa divim ze sa vam tie HnM neroztahali, to nasim deckam vzdy a mne tiez takmer vsetko odtial 😕

pepies
13. máj 2009

mam par body z HM, hlavne tie z biobavlny a sme spokojni..............
maly tak rychlo rastie, ze sa nam asi ani nestihli vytahat ...... 🙂

zoeno.1
13. máj 2009

ja som kupila v carrefoure balenie body s krat.rukavom-10ks za 10eur,ale vacsie cislo (tak na 1a pol az 2roky,lebo teraz este mam dost) takze hadam sa rychlo nevytahaju,matros je prijemny a ak by sa predsa len vytahali (co pochybujem),tak za tu cenu mi to az tak nevadi 😀

denisab32
29. máj 2009

....poznáte "európsky next" http://www.sofija.com.pl/ ...je to síce vyrobené v Poľsku, ale taká kvalita sa bežne nevidí...dokonca mjú aj líniu organic...

....osobne nie som spokojná s HM ani Cherokee, obyčajne po pár praniach je z vecí handra...no riadna čína...

lucillienka
3. jún 2009

ja osobne som spokojná s cherokee.....kupujem 70% cherokee, 20% next a 10% iné drahé značky.....a musím povedať že na tú krátku dobu čo to malý nosí bohate stačí aj oblečko cherokee....načo sú mi tepláčiky Ralph Lauren alebo Benetton keď z nich vyrastie rovnako rýchlo ako z cherokee, ktoré sa nestihnú ani zodrať...možno je pravda že cherokee by nevydržalo toľko praní ako drahšie značky, ale to nezistím, lebo po mesiaci dvoch veci odkladám a kupujem nové 🙂

janzi
3. jún 2009

My tiez pouzivame od zaciatku bodycka z Tesca a som velmi spokojna a mame aj to 7 ks balenie od Early days a tie su tiez super a velmi pekne. Ak by ste mali niektora zaujem, tak mam jedno taketo nove balenie na predaj velkost 74 za super cenu, kuk do bazaru, kamoska sa sekla a kupila nam dve balenia v rovnakej velkosti.....

sue2209
28. sep 2009

Ahojte, ak to budete mať blízko, tak všetko nájdete v predajni sníček v Banskej Štiavnici.

jasminet
29. sep 2009

ja sa tiez pripajam k cherokee - nemame s nimi ziaden problem. na prve mesiace to urcite staci a prali sme ich kazdy druhy -treti den - nic sa nevytahalo, nezrazilo... 56 newborn sme nosili 2 mesiace, takze podstupili skusku ohnom 😀

edita84
29. sep 2009

Presne tak cherokee je dobrá značka my od narodenia mojej dcérky používame bodynká cherokee a ako rastie aj iné vecičky a sú kvalitné a pomerne lacné čo je dosť dobré.

mami.sk
29. sep 2009

vsetky bodynka sa vytahaju ked sa peru na vysoku teplotu 😔 ja periem len na 30-tku a nikdy sa mi nic nevytahalo 😉

l.lara
28. jún 2011

ja kupujem aj tuto znacku. su kvalitne.
www.tinkostyling.sk