Kde teraz nakupujete detské oblečenie?

hruska91
26. feb 2021

Ahojte. Ide jar a mne treba pre dcery (1.5 a 4mesiace) vetrovky ciapky topanky..atd. bezne som nakupovala vacsinou v tescu f&f, pepcu, takku. No v tescu nic moc vykradnute a pepco, takko zavrete. Uz mi lezie ta corona krkom :D. Poradte, kde nakupujete? Za rozumnu cenu, zodpovedajuce velkosti? Dakujem.

simonkaba
26. feb 2021

Bazar, Hm a lindex

bibi33
26. feb 2021

reserved a next

leuska15leuska15
26. feb 2021

@hruska91 lidl shop, Reserved a u nás aj tie menšie predajne majú vydané okienko

zuzanaokasova
26. feb 2021

Sinsay. Cenovo aj kvalitou super. Veľkosti sedia...

simsalabim
26. feb 2021

@hruska91 napada ma Reserved, H&M, Lindex, Tchibo, Next, pre vacsie deti mozno aj Decathlon, Sportissimo a pod. - tie maju aj vydajne miesta. Vacsina obchodov ma teraz postovne zdarma a zaregistrovanie sa k odberu newsletteru aj okolo 10% dole.

veronikaszabova
26. feb 2021

Reserved, H&H, Lindex... tak ako doteraz

leuchtturm
26. feb 2021

C&A, jedny tenisky v Real a ine online obchody. Je to na hubu, kupovat online...

zuvelyn
26. feb 2021

H&M. Teraz som objednávala zo sinsay bundu za 6eur na 10 mesacneho (lebo 30by som nedala ani v kamennom obchode nikde ) a aj nejaké tepláky a bodycka tak celkom som prekvapená že na prvý dotyk dobrá kvalita. Uvidíme ako prežili práčku a sušičku. Ani keby neboli zatvorené obchody tak korona nekorona by som a a s dieťaťom istotne netepala nikde keď sa dá všetko nakúpiť online. Jediné čo mi vadí , že sme kupovali už dva športiaky bez toho aby sme ich odskúšali na predajni lebo sú zatvorené a oba boli úplne na ***** 😡

landsmanka
26. feb 2021

len eshopy, chcela som kupit v tescu , no vsetko vypredane😨 chcela som spodne pradlo a nic, tak som obejdnala zo sinsay, hadam bude dobre

hettinka
26. feb 2021

@hruska91 lacné kúpiš v Sinsay, posielajú veľmi rýchlo a kvalita asi ako pepco, no, možno lepšia o čosi.

ludkka0407
26. feb 2021

Nakupujem v bazari😄a obcas preletim aj stranky hm a sinsay,ale zatial som tam nenasla,co potrebujem,takze riesim skoro vsetko cez bazar (aj tu,aj na fb,aj na bazosi)

hruska91
autor
26. feb 2021

Ďakujem asi skusim ten sinsay...ked to s detmi tak kupovat, bez skusania...a topanky skade mate?

lucinka1988
26. feb 2021

@hruska91 to by aj mňa zaujimalo, hlavne tie topánky, zo všetkého je vyrastený, potrebujem komplet oblečenie a obuv na jar a veľmi sa mi nechce kupovať online, keďže všetko potrebujem skúšať 🙈

hruska91
autor
26. feb 2021

@lucinka1988 presne...a mam skusenosti z bati topanky super, ale pomerali sme aj doma nozku podla navodu...a aj tak nesedela. Ale s vrátením nebol problem, len je to zbytocna ostara...

ckatka
26. feb 2021

@hruska91 Patpat. Dodanie trvá 2-3 týždne ale za smiešne ceny a pekne veci. Ja krpcom už len odtiaľ objednávam.

hruska91
autor
26. feb 2021

@ckatka a veci si fajn? Kvalitne? Nie umele...dakujem za tip pozriem

zuvelyn
26. feb 2021

@ckatka pozerám ten patpat, ale to je cina nie? Stránka vyzerá ako Aliexpress len so zameraním na deti. Aj fotky rovnaké...

qetka
26. feb 2021

@hruska91 taka blba otazka, ty realne skusas detom oblecenie v obchode? Teda neviem si predstavit skusat 1,5 rocnej a 4 mesacnej. Moje deti si teda realne jikdy nic neskusali, vacsinou som im kupila oblecenie, ked som sla do obchodu sama. A topanky mi maly nevie este povedat, ci ho tlacia alebo nie, tak aj tak meriam. My kupujeme protetiku, alebo rak a teda ked zmeriam nohu, oni maju presny popis. ktora topanka je aka velka a podla toho sa riadim a je to vzdy OK

akcul13
26. feb 2021

Bazar, Tesco, lidl shop

katulienkax
26. feb 2021

no asi nemate starsie deti tam je topanku fest tazke kupit a bez skusania nonsens, ale nasi papalasi nemaju deti tak nevedia ze deti rastu a treba im kupt topanky, ehm len Pele schudol on si mohol dal pri zakaze obleky skracovat

cucoriedkacucoriedka
26. feb 2021

@hruska91 sportisimo...sinsay

marion09
26. feb 2021

Nehnevajte sa poniektoré ale písala za prijateľnú cenu...Reserved,Tchibo atď rozhodne nie sú lacne

kulumulu123
26. feb 2021

@hruska91 aj ja kupujem veľa vecí na patpat sú super nielen detské ale aj dospelácke 😊

marion09
26. feb 2021

@kulumulu123 ale na dobierku sa tam nedá objednať

simonkaba
26. feb 2021

@marion09 reserved je podla mna dost lacny kupovala som tam body od 4 do 6 eur to nie je drahe 🙂 tchibo neviem... a teda zas ja to beriem tak ze ked kupim body za 10 eur v lindexe tak viem ze vydrzi min 2 cisla, a aj ked periem nonstop mozem to odlozit pre druhe alebo este dobre predat lebo je to kvalitne... zato sinsay po oprati ozmolkovane a natiahnute bohuzial... tazke treba aj na toto pozerat...
ale idealne pozriet bazar, teraz som malej n leto poobejdnavala krane veci za zlomok ceny a daju sa najst fakt topstav 🙂

brrrrrciatko
26. feb 2021

@hruska91 lidl shop. Pekne si objednas a ceny su uplne super a, aj kvalita

simsalabim
26. feb 2021

@marion09 ked pre kazdeho tie slova “prijatelna cena” znamena nieco ine 🤷‍♀️ Tie obchody, co som ja napisala, sa mne take zdaju... ale beriem, ze niekomu nie.

kate_cs
26. feb 2021

@hruska91 ja som nikdy nekupovala cez bazár. Nie som fajnova, ale nechcelo sa mi tráviť čas na nete. Vždy som nabehla presne, do pepca a tesca a nakúpila, čo potrebujem, hlavne deťom na záhradu.
Ale teraz som si tu na MK vyfiltrovala moje mesto a kúpila som tak dve jarné bundy spolu za 10€ čo je super cena. Na postu sa mi určite nechce chodiť, ale takto som muža poslala keď šiel z prace a super 👍🏻

ckatka
26. feb 2021

@hruska91 detské su bavlna a teda mne vydržali zatiaľ všetky oveľa viac praní ako napr Pepco alebo Tesco/Lidl a pod. Na dotyk som s kvalitou veľmi spokojná.
@zuvelyn áno je to Čína (ako napokon väčšina textilu v obchodoch aj značkových), ale ja kupujem v zľavách a viac sa mi páči aj hodnotenia a recenzie a platba a dodanie. Z Ali už nakupujem zriedka.

ckatka
26. feb 2021