Ciciban verzus Superfit topánky

karolinka1991
6. jún 2019

Ahojte,

chcem sa popýtať mamiciek, ktorých deti majú úzku nožku, ktora z týchto 2 znaciek sa Vám lepšie osvedčila? Geox alebo Protetika su na dcerkinu nohu dosť široké. Neviete, či Ciciban sú porovnateľne široké ako Superfit (S alebo M šírka)? Superfit su super, len mi tam chyba ta anatomická stielka v mieste klenby, ktorá pri Ciciban-och je. Vďaka za postrehy 🙂

kika831
6. jún 2019

@karolinka1991 za mna superfity super. A co sa anatomickej klenby tyka tak nie je vobec potrebna u malickych deti a uplne rovne nie su. Nam ich dokonca ortoped poradil.

karolinka1991
autor
6. jún 2019

@kika831 ako vždy sú dva názorové tábory, u nás zase ortopéd neuznáva rovné podrážky, ani barefoot, tak je to samozrejme vždy na rodičoch, ako rozhodnú...

hnedoocko0909
6. jún 2019

@karolinka1991 záleží, aký máš názor. Ja kupujem väčšinou Barefoot, alebo aspoň alternatívu. Ale môj syn má dosť široké chodidlá.
Klenba sa vyvíja do cca 6 rokov a žiadne ortopedické a neviem aké topánky s klenbou netreba.
Skús pozrieť značky Filli, Baby bare, Ortoplus, Plae, Camper

vanilkavan
6. jún 2019

Môjmu synovi sú superfity úzke, od cicibanu sme mali len papučky a tie mu super sedeli. Takže si myslím, že ciciban sú asi širšie od superfit.

anjelok
8. jún 2019

Ciciban su sirsie