Čím zakrývate novorodenca?

nikolabulkova
24. máj 2015

Cim zakryvate v postielke novorodenca?🙂

bubelko
24. máj 2015

@nikolabulkova starsi mal paplonik, mladsi spaci vak 😉

ada12345
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
esterba
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
domak2
24. máj 2015

podla teploty v miestnosti a toho co ma oblecene. Mojej som davala len lahku prikryvku a aj tu vedela od narodenia odkopat, potom spaci vak, ale ten zniesla len chvilku- neznasa ked jej je pri spani teplo doteraz 🙂

bonaqa2013
25. máj 2015

moje deti mali perinku....

chovancova27
25. máj 2015

má perinku, ale včera som ho dala pod paplon a zachvílu bol pod ním vlezený... asi vytiahnem spací vak a bude pokoj🙂

moni244
25. máj 2015

Moja mala taku fajnu deku z kik, ta bola super, moja nezniesla perinku, spaci vak, nic len toto

jamabe
25. máj 2015

Najskôr v perinke - tam lepšie spávala, vraj to dieťatko upokojuje, keď je zabalené 🙂 Keď sa už nezmestila do perinky - prešli sme na spací vak a ten sme používali až do 2 -3 rokov... Perfektná vec! 🙂

anicka34
2. jún 2015
barca1205
24. jún 2015
Používateľ barca1205 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od barca1205.

Naše deti spali najskor v perinke a keď z nej vyrástli, dostali paplónik

sonka345
24. jún 2015
Používateľ sonka345 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sonka345.

Ja som mala nakúpené tri krásne spacie vaky a ani jedno dieta v nich nechcelo spať. My sme používali detskú deku a potom paplón

pandacom
29. jún 2015

Ahojte! Mi používame v lete deku s vankúšikom a v zime paplónik. Chcem sa pochváliť s tovarom, ktorý som kupovala pre moju dcérku. Na Facebooku som cez správu objednala nádherný jedinečný vankúš a deku. Výber bol taký obrovský, že skoro som sa nevedela rozhodnúť. Tak vankúš ako deka sú z jemného materiálu, nádhernej sivej farby. v rohu je vyšívané meno našej Jázminky a nad ním rozprávkový vzor. Cena bola veľmi prijateľná, oproti iným na okolí. Čakacia doba je trochu dlhšia, ale oplatí sa vyčkať. Odporúčam!
https://www.facebook.com/pages/Darček-len-pre-T...