Čo potrebujem pre seba a bábätko do pôrodnice?

bejca
1. aug 2007

ahojte vsetky 🙂 neviem ale co som prebehla temy nic som nenasla take kto by mi pomohol v tom (aj ked je este dost skoro 😀 )co potrebuje žena v porodnici , na začiatku pre babatko -aby toho nebolo privela -alebo malo.
dakujem ak sa podelite a pomozete 😉

monikamonka
8. okt 2014

Ahojte žienky, chcela by som vám poradiť, kde môžte kúpiť krásne detské vecičky za málo peňazí...www.timmytextil.sk, majú krásny výber, keď niečo nemajú na stránke, stačí napísať email, čo by ste potrebovali a hneď vám pošlú fotky...som veľmi spokojná, objednávam pravidelne 🙂

tia11
8. aug 2015

ahojte, prosim vas môžete mi poradit co mi bude vsetko treba zbalit ?! - ,,výbavička do pôrodnice,, Termin mam v novembri no uz teraz mam z toho hlavu ako melon 😒 Dakujem vaam!!!!!

milota164
18. aug 2015

Ahoj, v kazdej porodnici maju zoznam, co si mas doniest. Staci ked sa zastavis v tej kde planujes rodit a zbalis podla toho, aj tak budes mat kazdy den navstevy takze ked nieco zabudnes nic sa nedeje.🙂 okrem zoznamu si zober zakladne osobne veci aj tak je ten stolcek kam si to mas vsetko napchat ked ide vizita strasne maly.Pre malu mi doniesli veci az ked sme isli domov a inak som tam pre nu mala len masticku na zadocek.cumlik, a rukavicky kvoli nechtikom a par plienok. Teraz je novinka od Bepanthenu Extra mast pre najmensie deti , ma ine zlozenie ako Bepanthen care mast. vytvara ochrannu vrstvu cez ktoru pokozka dycha ale je chranena pred agresivnou stolicou a mocom.