Čo pre bábätko k starym rodičom?

27. okt 2023

Ahojte, mám bábätko 8 mesačne čo ešte nechodí. Často ju dávam k starym rodičom, ale nie je dobre keď ju maju stále na rukách preto rozmyslam čo zadovážiť aby mohla u nich byť, či ohradku, podložku alebo existuje ešte niečo? Žeby tam bola v bezpečí mohla sa pohrať aj pokotúlať
Aby to bolo aj spratné, možno prenosné

minesasubu
27. okt 2023

Tak my mame u mami podlozku tu rozkladaciu penovu 200x220 co sa pekne zlozit , ohradku nemame nikde ja v tom zmysel nevidim , popridade mozes dat koberec len pre dieta ale nvm akoby to bolo spratne

autor
27. okt 2023

@minesasubu ale aj tam je riziko že dieta spadne z nej na podlahu nie? A akú máte Prosim vás podložku?

minesasubu
27. okt 2023

tak spadne je dost silno slovo skor sa len presunie mimo podlozky ( mame z mimulo ale je uplne jedno ake podlozka to bude) nvm ci existuju vacsie podlozky , nas tam bol stale kedze tam mal hracky a vsetko aj tak ked sa zacal plazit a stvornozkovat na podlozke bol minimum

vkatush
27. okt 2023

My máme tiež tú veľkú podložku na zemi. Vieš ju pekne zložiť do malého obdĺžnika a spratať. Ale 8m, priprav sa, že ono ti proste odlezie odtiaľ. Náš behá po celom dome, keďže máme všetko otvorené, nikde neobsedí, takže u nás, odkedy vie liezť, je už podložka len miesto, kde má všetky hračky.

jaskolka
27. okt 2023

Penová podložka na zem. Najlepšie, co môže byt, bezpečné, keďže je na zemi, tak dieťa nemá kde spadnúť.
Prenosné, zbalis a ides.
Ľahko sa udržuje, stačí len utrieť mokrou spongiou ci handrou.

pralinka86
27. okt 2023

Podlozku na zem, odtial bude loziť dalej, moze sa tam hrať, sedieť/ucit sediet, to je 1 cm vysoke, cize ked sa prekotula na podlahu, nic sa nestane. A este aj makke je to.

hipuska
27. okt 2023

No, možno penová podložka pre mensie deti. Pochybujem, že 8 mesačne dieťa bude na presne vymedzenom priestore. Len ju viacej obliecť a nechať proste na zemi. Veď tam hádam nechodia obutí.

saxana000
27. okt 2023

Mali sme penove puzze..

bolarazjedna
27. okt 2023

My sme ho vždy nechali na zemi, koberci, hracej deke, aj doma, aj u starých rodičov, atď. Žiadna ohrádka..... Možno kúpiš ohrádku a bude ti tam iba plakať, aby si ho odtiaľ vybrala. Však bez dozoru nenecháš.
(ohrádku používala som jedine, keď som išla vyliať horúcu vodu z hrnca, na tých 30sekund)

euka210
27. okt 2023

Penove puzzle, take dieta ma byt na zemi, aby sa ucilo pretacat, plazit, lozit.