Detská softshellová bunda - značky, skúsenosti

avanti
3. mar 2013

Maminy, chcem sa opytat, ak vase deti (nemyslim tie najmensie v kojeneckom a batoliacom veku, ale uz vacsie) nosili softshellovu bundu, aku znacku a ci sa vam osvedcila, pripadne, ake s nou mate skusenosti - pozitivne, ci negativne. Akurat som objavila, ze v Lidli budu tento tyzden predavat softshellky za 12,99 EUR - vypadaju pekne, no neviem, co mam od nich ocakavat, najma, ked potrebujem, aby mi ju v akom-takom stave vynosili 3 deti za sebou. Uz vopred dakujem za vsetky prispevky a skusenosti 😉.

vavrenka
20. mar 2016

@kamajka ja davam, ak je vonku uz od tych 13°, pod ńu davam flisku

gabikula
12. apr 2016

Ahojte, ako obliecť 5 ročniaka do škôlky pod softshellovú bundu? Ráno, keď išiel do škôlky, bolo 10st., ale cez deň má vystúpiť až na 18st. Nemala som nikdy takú bundu oblečenú a neviem odhadnúť , ako sa pod ňu obliekať. Ďakujem

mamutka
12. apr 2016

@gabikula nas ma sice 7, ale dlhodobo funguje stylom tielko, tricko, mikina, softshell ( vacsinou z Lidlu ).
popoludni, ked sa to tak vyhreje, ma tricko, prip.mikinu a ja uz poodnasam ostatne :D

andreale
12. apr 2016

Ja som kúpila synovi tiež v Lidli, nosí ju do škôlky už druhý rok a som maximálne spokojná. Kvalita aj cena v Lidli je dobrá.

althejka
12. apr 2016

aj my mame z Lidla, druhy rok bez poskodenia, paradna je, hned ako budu,kupim vacsie cislo urcite 🙂

gretocka
12. apr 2016

softshelova bunda je super, detom pod nu obliekam tricko s kratkym, tensiu mikinu - to maju v triede a ked idu von, hodia na to uz len sofshelku. V hlbokej jeseni, ked im este nechcem davat zimne bundy pouzivame na tricko s kratkym a tricko s dlhym este hunatu "chlpatku" a sofshelka na to - nikdy im nebola zima.
My mame sofshelky nakupene cela rodina a je to super typ bundy. zohreje, neprefuka, takmer nepremokne.... Deti maju z Lidla, ja mam Authority z Exisportu a obe su super

dvp
18. júl 2017

rozdiel je jednoduchy...sama mam aj softshell z Lidla a aj kvalitny stary Northland.....v Lidl sa potim velmi rychlo, je to taka bunda na kratke trasy, na vylety do hor isto nie, takze to iste plati aj pre deti. Obcas maju na ebayi dobre ceny na Regatty.

vlocka2506
7. aug 2017

Baby a aký je rozdiel medzi softshellovou a trekingovou bundou? Teraz budú mať v lidli obe a neviem sa rozhodnúť?!

katka253111
7. aug 2017

@vlocka2506 no to neviem...ale napr krpec i ja mame softstellku (ja som kupila obe tu na mk) a su super..ja sama som npsila softshellku s tenkym trickom s dlhym rukavom pod tym celu zimu 🙂 nepremokne, neprefuka, drzi teplo... akurat nikdy neviem krpca do nej obliect, lebo mne je stale teplo 🙂

vlocka2506
8. aug 2017

@katka253111 my mame s manželom tie softshellky z lidlu a nie sme spokojný. Nosili sme len v jeseni do práce, na prechádzky, žiadna turistika a rýchlo sme sa v nich spotili! Bolo to veľmi nepríjemné a to sme nosili len jednu vrstvu podtým.

vavrenka
8. aug 2017

pre mna zatial naj znakca vzhladom na pomer cena/kvlaita je outdoorkids.
Aj tento rok palnujem kupovat

jonkaamisiko
2. jan 2018

Maminky,
zvazujem syncekovi (2,5r.) kupit softshel nohavice. Chcem sa, ale opytat ci sa v tom nepoti. Chapem, ze pri bunde to je ine, lebo tam je ako take vetranie, ale ako je to s nosenim nohavic? Dakujem

gretocka
2. jan 2018

update info odo mna k sofshellkam z Lidla - mame doma celkovo 3 ks a na vsetkych troch po dvoch sezonach odchadzaju zipsy... nastastie mame pani, ktora nam zipsy opravuje za Euro, takze nas to netrapi az tak, ale kazdopadne zipsy su slabina.... Authority drzi uz 5 rokov

katka253111
2. jan 2018

@jonkaamisiko ja som kupovala na jesen troje softshell nohavice a su super... a za skvelu cenu som... z netu zo stranky sijemesrdcem.cz 🙂 velka sppkojnost... npsil do skolky celu jesen a i teraz dam ked nie je minus 🙂

jonkaamisiko
2. jan 2018

@katka253111 dakujem za odpoved.🙂 Pytam sa hlavne preto, ze ked raz sme mali take nohavice (zo Sashe), ale syncek sa v nich potil, ale mozno to bolo tym, ze boli vtedy este v kociku.:/

vivianaba
2. jan 2018

@jonkaamisiko moji nosia softshell nohavice namiesto oteplovaciek v zime v skolke ked idu von. Nedavam pancuchy len ejake nohavice alebo teplaky a ked idu von natiahnu na to softshell gate. Aj bundy softshell mame cela rodina a spokojnost kupujem kazdy rok. Detom napr Tchibo alebo Legowear prip AlpinePro.

jonkaamisiko
2. jan 2018

@vivianaba dakujem velmi pekne za nazor 🙂

ejlin123
3. jan 2018

U nás softshel-ky nula bodov, mali sme drahšie, značkové aj tie z Lidla. Deti sa v nich rýchlo potili, keď začalo fúkať alebo zašlo slnko, hneď im v nich bola zima, skrátka, nie sú to bundy do zlého počasia, skôr iba na aktívny pohyb a nie úplne chladný deň. Ešte k tým z Lidla, tiež nám po nejakom čase odisli zipsy, museli sme prešívať.

jonkaamisiko
3. jan 2018

@ejlin123 Dakujem za prispevok 🙂. Toho potenia sa bojim aj ja. Akurat sme dostali softs. bundu do daru tak uvidime ako sa nam osvedci a tie nohavice radsej nebudem kupovat. Dakujem