Elektrická odsávačka

rika98
17. jan 2024

ahojte mate skusenosti s touto odsavackou BABYONO Odsávačka materského mlieka elektrická handsfree Shelly? alebo aku elektricku odsavacku mate vy?

jenni_p
17. jan 2024

@rika98 ahoj, ja mam odsavacku babyono ale pico
https://www.feedo.sk/babyono-odsavacka-materske...
Pouzivala som ju v porodnici, kym sa mi rozbiehala laktacia a v uvode ked sa mi naliali prsia, aby trochu povolili (nakojila som a doodsavavala do uvolnenia). Doma som pouzila zatial len parkrat na nudzove fungovanie ked som mala odbehnut k lekarovi. Nechcela som extra drahu odsavacku, ale ani manualnu a zatial spokojnost, mozno keby fungujeme ze nekojim ale odsajem a tak davam mlieko tak by som sla do drahsej. Zatial to hodnotim tak, ze na tieto ucely bola tato investicia primerana.

rika98
autor
17. jan 2024

@jenni_p diky pozriem tu co si mi poslala a mozno si aj ja zaobstaram 🙂 od tejto znacky mam manualnu ale trva to dost dlho

jenni_p
17. jan 2024

@rika98 mne to zo zscistku tiez trvalo dlho aj d touto elektrickou, kym sa laktacia rozbehla a potom to bolo lepsie. Mozno su rychlejsie v odsavani napr aventky ale ked to nepotrebujes pouzivat na dennej baze niekolkokrat tak za mna zatial staci 😊

blaazi
18. jan 2024

@rika98 ja som mala lansinoh 2v1, velka spokojnost, avent mi vobec nesadol _ malo som pozicanu najprv tu.